Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65996.03
-1.47%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3476.31
-0.25%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.3
-2.88%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.5
-0.27%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Cardano Kurucusu, 2022 Planlarını Açıkladı!

Cardano Blockchain’inin kurucusu Charles Hoskinson, sayılı günler kala Cardano için 2022 planlarını açıkladı.

Clock
Paylaş
Cardano Kurucusu, 2022 Planlarını Açıkladı!

Cardano ve Cardano geliştirme vakfı IOG’nin kurucusu Charles Hoskinson, Cardano için yaptıkları 2022 planlarını açıkladı.

Cardano ve Cardano geliştirme vakfı IOG’nin kurucusu Charles Hoskinson, Colorado’daki evinden sosyal video paylaşım platformu YouTube üzerindeki bir yayına katıldı. Noel arifesi özel olarak yapılan yayın 30 dakika kadar sürdü. Hoskinson yayında Cardano için yaptıkları 2022 planlarını açıkladı.

728×90 muhabbit - Cardano Kurucusu, 2022 Planlarını Açıkladı!300x250 muhabbit - Cardano Kurucusu, 2022 Planlarını Açıkladı!

“2022’nin ikinci yarısı için hedefimiz, Cardano’da uçtan uca (end-to-end) bir mikrofinans işlemi için tüm parçaları nasıl bir araya getirebileceğimizi bulmak.”

Cardano’nun kurucusu Hoskinson, ağ üzerinde merkeziyetsiz ürünlerin oluşturulmasını denetleyen bir yapının da yakın zamanda tanıtılacağını açıkladı. Hoskinson, Hyperledger’dan Linux’a benzer bir şekilde resmî bir açık kaynaklı proje yapısı oluşturulacağını müjdeledi.

Cardano İyileştirme Önerileri Üzerine Çalışıyor!

Cardano ve Cardano geliştirme vakfı IOG’nin kurucusu Charles Hoskinson, geliştiricilerinin, topluluk tarafından yönetilen bir dizi ağ geliştirmesi olan “Cardano Improvement Proposals” yani “Cardano İyileştirme Önerileri” üzerine çalıştıklarını açıkladı.

Hoskinson, yeni bir test ağının kullanıma sunulmasının ağı iyileştireceğini ifade etti. Bununla birlikte eşler arasının (peer-to-peer) şu anda testnette stake pool operatörleri ile test edildiğini açıkladı.

Test tamamlandığında, ağ doğrulayıcıları, kısmen IOG tarafından kurulan node’lara güvenmek yerine blok verilerini işlemek için birbirleriyle direkt olarak iletişime geçebilecekler. Hoskinson’a göre bu süreç başarıyla tamamlandığında, merkeziyetsizliğin daha fazla hissedildiği bir ağ oluşturulabilir.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar