Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69641.23
-0.53%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3808.41
1.09%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.81
-3.47%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $614.2
-1.55%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Celsius Custody Müşterileri Yeniden Para Çekebilecek!

Celcius Custody Müşterileri, 263 Gün Sonra Tekrar Para Çekebilecekler!

Clock
Paylaş
Celsius Custody Müşterileri Yeniden Para Çekebilecek!

İflas eden kripto para borç verme platformu Celsius Network, 2022 yılının Haziran ayında çekimlerini kapadığını kamuoyuna duyurmuştu.

Celsius tarafından 31 Ocak 2023 tarihinde yayınlanan resmi duyuruya göre ise paylaştıkları listedeki kullanıcıların custody varlıklarının %94’ünü çekebileceği belirtilmişti. Celsius, New York’un Güney Bölgesi için Amerika Birleşik Devletleri İflas Mahkemesi ise genel süreci açıklamıştı. 1.411 sayfadan oluşan mahkeme başvurularında uygun olan kullanıcıların tam adları, borçlu kripto varlıklarının türü ve miktarı açıkça belirtilmişti.

728×90 muhabbit - Celsius Custody Müşterileri Yeniden Para Çekebilecek!300x250 muhabbit - Celsius Custody Müşterileri Yeniden Para Çekebilecek!

Celsius konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda şu ifadelerde bulundu:

“Uygun bir kullanıcı hesabını gerekli hesap güncellemelerini yapmadığı sürece, bu uygun kullanıcı dağıtılabilir custody varlıklarını borçlular platformundan çekemeyecek.”

Söz konusu davalar sonucunda Celsius Custody müşterileri için beklenen gün geldi. 2 Mart 2023 tarihinde yapılan açıklamaya göre, Celsius Custody müşterileri nihayet paralarını çekmeye başlıyorlar.

Celcius Custody Müşterileri, 263 Gün Sonra Tekrar Para Çekebilecekler!

Uzun süredir paraları dondurulma sürecinde olan Celcius Custody müşterilerine iyi haber geldi. Custody müşterileri 263 günün ardından tekrar para çekme işlemlerine başlıyorlar.

Konuyla ilişkili olarak Celsius tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadeler bulunuyor:

“Bugün, Custody Network müşterilri için para çekme işlemleri yeniden açılacak.”

Celsius’un yaptığı paylaşım sonrası, birçok müşteri sistemde güncel olarak sıkıntılar yaşadığını belirtti. Celsius Custody müşterileri, para çekim işlemlerinin aktif edilmesinden kısa bir süre sonra sisteme erişim noktasında problem yaşadıklarını dile getirdiler. 263 günlük bir aradan sonra paralarını tekrar çekebilecek olan Celsius Custody müşterileri, toplu olarak işlemi denediği için sistem oldukça yavaşladı. Durum böyle olunca Celsius Custody ise, ortada bir panik havasının olmaması için müşterilere sosyal medya üzerinden uyarılarda bulundu.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar