Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59991.63
2.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3200.15
1.45%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.92
0.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.2
0.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

Celsius Eski CEO’su Alex Mashinsky’nin Tutuklandığı İddia Ediliyor!

İflas başvurusu sonrası Celcius Network’te sular durulmuyor. Bloomberg tarafından aktarılan habere göre eski CEO Mashinsky bugün tutuklandı.

Clock
Paylaş
Celsius Eski CEO’su Alex Mashinsky’nin Tutuklandığı İddia Ediliyor!

Celsius’un kurucu ortağı ve eski CEO’su Alex Mashinsky, şirketin iflasına ilişkin yapılan soruşturma sonrasında, Bloomberg’in dayandırdığı habere göre bugün (13.07.2023) tutuklandı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bugün açtığı bir dava ile şirkete ve Mashinsky’ye menkul kıymetler dolandırıcılığı suçlamasında bulundu.

728×90 muhabbit - Celsius Eski CEO'su Alex Mashinsky'nin Tutuklandığı İddia Ediliyor!300x250 muhabbit - Celsius Eski CEO'su Alex Mashinsky'nin Tutuklandığı İddia Ediliyor!

Kripto para kredi platformu geçtiğimiz temmuz ayında iflas başvurusunda bulunmuş ve kripto konsorsiyumu Fahrenheit’ın, varlıkların satın alınması konusunda bir teklifi kabul edilmişti. Bloomberg, bu ayın başlarında Celsius ve Mashinsky’nin ayrıca ABD Ticaret Vadeli İşlemler Komisyonu (CFTC) tarafından da dava edilebileceğini bildirmişti.

Rapora göre CFTC araştırmacıları, iflas eden Celcius ve CEO’sunun yatırımcıları yanıltarak düzenleyicilerin kurallarını ihlal ettiklerine kanaat getirdi.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar