Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65808.01
-0.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3389.31
-2.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.89
-3.35%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $580.1
-0.55%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Celsius Network’ün 2 Milyar Dolarlık Geri Ödeme Planı Onaylandı!

Celsius Network LLC, alacaklılara yaklaşık 2 milyar dolar değerinde Bitcoin ve Ethereum dağıtmak için iflas mahkemesinden onay aldı.

Clock
Paylaş
Celsius Network’ün 2 Milyar Dolarlık Geri Ödeme Planı Onaylandı!

İflas eden kripto para şirketi Celsius cephesinden alacaklılarına yönelik olumlu haber geldi. Celsius Network LLC, alacaklılara yaklaşık 2 milyar dolar değerinde Bitcoin ve Ethereum dağıtmak için iflas mahkemesinden onay aldı.

Bildiğiniz üzere kripto para kredi platformu Celsius Network, 1 Eylül 2022 Perşembe günü Amerika Birleşik Devletleri İflas Mahkemesine, belirli hesaplarda dijital varlıkları olan müşterilerin paralarını geri çekmesine izin vermek için bir dilekçe vermişti. Hakimin geri ödeme planını onaylaması üzerine geri ödeme sürecini Celsius varlıkları üzerindeki açık artırmayı kazanan kripto para yatırım konsorsiyumu Fahrenheit yönetecek.

728×90 muhabbit - Celsius Network'ün 2 Milyar Dolarlık Geri Ödeme Planı Onaylandı!300x250 muhabbit - Celsius Network'ün 2 Milyar Dolarlık Geri Ödeme Planı Onaylandı!

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar