Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66438.06
0.46%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3608.83
1.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.83
-0.63%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.5
0.43%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Cem Uzan, NFT Projesini Duyurdu!

Cem Uzan, geçtiğimiz günlerde merak edilen NFT projesinin tanıtımını yaptı.

Clock
Paylaş
Cem Uzan, NFT Projesini Duyurdu!

Fransa’da yaşayan eski medya patronu ve siyasetçi Cem Uzan, Türkiye’de 60 kadar tüzel kişiliğin haksız yere mal varlıklarına el koyduğunu iddia ederek, yaklaşık 68 milyar dolar tazminat talep ettiği davanın NFT koleksiyonunu çıkaracağını duyurdu.

Bir süredir Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda NFT alanında devrim yapacağını söyleyen Cem Uzan, geçtiğimiz günlerde merak edilen NFT projesinin tanıtımını yaptı. Bu yeni girişim, Uzan ailesinin geçmişte Türkiye’deki bazı tüzel kişilerle olan davasının NFT koleksiyonu olarak çıkartılmasını içeriyor.

728×90 muhabbit - Cem Uzan, NFT Projesini Duyurdu!300x250 muhabbit - Cem Uzan, NFT Projesini Duyurdu!
https://twitter.com/uzancc/status/1569773354479153152?s=20&t=cQqybRrHe4X6USku5XB1mg

Uzan Ailesinin Davası NFT Koleksiyonu Olacak!

Hatırlanacağı üzere Cem Uzan; yıllar önce Telsim, Nokia ve Motorola ile ilgili davaları kaybetmiş ve TMSF mal varlıklarına el koymuştu. Türkiye’den ayrılmak zorunda kalan Uzan ailesi bu yüzden uzun seneler yurt dışında yaşamıştı. Twitter’dan attığı video ile dava içeriğinden bahseden Uzan, bir kripto para platformuyla anlaştıklarını ve platformun hukuk alanında devrim oluşturacak bir proje için Uzan ailesinin davasını seçtiğini söyledi.

NFT Genel Muhabbit 2 1200x600 - Cem Uzan, NFT Projesini Duyurdu!

İlginizi çekebilir: NFT (Non-Fungible Token) Token Nedir?

NFT’lerin bireyden bireye yani peer to peer olarak ticaretinin yapılabileceğini ifade eden Uzan, uygun fiyatlara satışa çıkarılacak olan NFT’lerden elde edilecek kar oranının 27 kata kadar çıkabileceğini söyledi. Cem Uzan, projeyle ilgili detayları ise önümüzdeki günlerde paylaşacağını açıkladı.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar