Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67130.01
0.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3459.92
-0.94%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.92
2.84%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $593.2
-0.89%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Cem Yılmaz NFT Piyasasına Adımını Attı!

Türkiye’deki sanatçılar, NFT’lere ilgi göstermeye devam ediyor!

Clock
Paylaş
Cem Yılmaz NFT Piyasasına Adımını Attı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, kendi çizdiği sanat eserlerini NFT platformu olan OpenSea’de açık artırma ile satmaya başladı. Dün gece Cem Yılmaz, Twitter üzerinden bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımla Cem Yılmaz, OpenSea üzerinden çizdiği NFT’leri sattığını duyurmuş oldu.

728×90 muhabbit - Cem Yılmaz NFT Piyasasına Adımını Attı!300x250 muhabbit - Cem Yılmaz NFT Piyasasına Adımını Attı!
CEM YILMAZ TWITTER HESABI

Cem Yılmaz sahnede stand-up yapmadan önce 1992 yılında LeMan dergisinde karikatür çiziyordu. Çizim yeteneği iyi olan Cem Yılmaz’ın NFT’lerinin, topluluk tarafından ne kadar sevileceği merak konusu oldu. Cem Yılmaz’ın OpenSea hesabında şimdilik 3 tane NFT var. NFT’leri satın almak isteyen kullanıcılar NFT’ler için Cem Yılmaz’a teklif veriyor. Cem Yılmaz teklifi kabul ederse, teklifi yapan kullanıcı NFT’nin sahibi oluyor.

Cem Yılmaz’ın NFT’leri kadın figürlerinden oluşuyor. 3 NFT arasından “000001KIZ” adlı NFT şimdilik en yüksek teklifi aldı. NFT’ye verilen teklif 5,5 ETH, yani yaklaşık 20 bin dolar.

Cem Yılmaz NFT’lerini Satın Alan Kişiye Gösteri Bileti Hediye Edecek!

Cem Yılmaz kendini çizdiği yeni NFT koleksiyonunda satın alan kişilere sürpriz yaptı. Cem Yılmaz, NFT sahiplerine gösteri bileti dağıtacağını açıkladı. Cem Yılmaz “tweet”e görünen NFT’yi tam 10 ETH’ye sattı (yaklaşık 33,000 dolar).

cem yılmaz twıtter

Siyah beyaz renklerindeki NFT’yi alan kişi Cem Yılmaz’ın bütün gösterilerine ücretsiz olarak katılabilecek. Türkiye’de NFT çılgınlığının yeni başladığını söyleyebiliriz. İlerleyen günlerde NFT’lerle ilgili neler olacağı herkes için merak konusu oldu.

Türkiye’de NFT’ye Olan İlgi Artıyor!

Kripto paralarla en fazla ilgilenen ülkeler arasında Türkiye ilk 10’nun içerisinde yer alıyor. Türkiye’de sanatçılar tarafından NFT’lere olan ilgi artı. 2 gün önce Refik Anadol’un saygın bir müzayede Machine Hallucinations adlı NFT koleksiyonunu 5.1 milyon dolara sattı.

Bununla birlikte Uykusuz dergisinin sevilen karikatüristi Uğur Gürsoy’da “CryptoGrandpa” isimli NFT koleksiyonunu çıkardı.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar