Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66816.24
-1.51%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3495.44
-0.64%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.26
-5.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $601.2
-1.47%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Chainlink

Chainlink LINK Fiyat Analizi 28.11.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chainlink’i inceliyoruz. Chainlink grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chainlink LINK Fiyat Analizi 28.11.2021

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chainlink yani LINK inceleyeceğim. Chainlink fiyat analizimizde fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıkları altında güncel grafiği değerlendireceğiz. Sizleri fazla bekletmeden Chainlink grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelemeye başlayalım.

728×90 muhabbit - Chainlink LINK Fiyat Analizi 28.11.2021300x250 muhabbit - Chainlink LINK Fiyat Analizi 28.11.2021

LINK Fiyat 28 Kasım 2021

Bitcoin tarafında yaşanan düşüş ile birlikte, LINK Kasım ayının en düşük seviyesini gördü. 22.90 dolar seviyesine kadar gerileyen LINK, şu an 23.6 dolar seviyesinde işlem görmekte.

LINK Grafik 28 Kasım 2021

jks9ZnWO - Chainlink LINK Fiyat Analizi 28.11.2021
Chainlink LINK fiyat grafiği 28.11.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

4 saatlik zaman diliminde olan grafiğimiz Binance borsasından temin edilmiştir. Grafiğimizde kullanılan veriler LINK/USDT paritesine aittir. Ayrıca grafiğimiz üzerinde bir adet yeşil yükselen trend çizgisi bulunmaktadır. Fiyatın yükselen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir. Grafiğimizin alt kısmında ise RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

LINK Analiz 28 Kasım 2021

Grafik üzerinde destek ve direnç bölgelerini mor alanlar ile belirttim. 30 dolar seviyesinde hem yükselen trend çizgisini hem de destek bölgesinin kaybeden LINK düşeceğinin sinyalini verdi. Yükselen trend çizgisini kaybetmesiyle birlikte %23 oranında değer kaybetti. Şu an bulunduğumuz bölgede 25 dolar direnç seviyesine daha yakınız. Bu nedenle risk geçmiş değil. 20 dolar destek seviyesine kadar gerilemesi durumunda tepki alacağını düşünüyorum. 20 dolar seviyesinde bulunan destek bölgemiz psikolojik bir destek seviyesi olarak bizlere yardımcı olacaktır. Destek bölgesine alarm kurarak oluşabilecek fırsatlardan hızlıca haberdar olabilirsiniz. Destek bölgemizin kaybedilmesi durumunda zarar kesmek mantıklı olacaktır.

25 dolar direnç bölgemizi bir kere test eden LINK tepki aldı. Bu seviyeyi geçmek için yeni alıcılar ile buluşmak isteyeceğini düşünmekteyim. Yeni pozisyon açmayı düşünenler destek seviyesinde bulunacaktır. Umarım destek bölgesindeki alıcıları topladıktan sonra ivmeli yükselişine başlar ve yatırımcılarını mutlu eder.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar