Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60956.7
6.66%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3304.13
1.91%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.64
-0.82%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $408.9
3.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chainlink LINK Fiyat Analizi 31.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chainlink’i inceliyoruz. Chainlink grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chainlink LINK Fiyat Analizi 31.08.2021

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chainlink yani LINK inceleyeceğim. Ağustos ayı içerinde çok fazla fırsat yakaladık, takip ettiğimiz coinlerden sıra LINK grafiğimize gelmedi. Ağustos ayının son gününde LINK grafiğimizi inceleyeceğiz. LINK grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri inceleyeceğimiz yazımıza başlayalım.

Binance BannerBinance Banner

LINK Fiyat 31 Ağustos 2021

26.5 dolar seviyesinde işlem gören LINK Ağustos ayı içerisinde 30.5 dolar seviyesine kadar yükseliş gerçekleştirdi. En düşük değeri ise 21.40 dolar.

LINK Grafik 31 Ağustos 2021

Chainlink LINK fiyat grafiği 31.08.2021. 1 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafik Tradingview kullanılarak hazırlanmıştır. Binance borsasının LINK/USDT verileri kullanılmıştır, ayrıca grafiğimiz 1 saatlik zaman dilimindedir. Grafiğimizde bir adet yeşil kanal bulunmakta, kanal alt ve üst çizgisinden alınan tepkiler ise beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.

LINK Analiz 31 Ağustos 2021

Alçalan kanal formasyonunun üst çizgisine 3 temas bulunmakta, kanal alt çizgisine ise 2 temas bulunmaktadır. Mor alanlar destek ve direnç bölgelerini belirtmekte olup, fiyat şu an direnç bölgesine ve kanal üst çizgisine yakın bulunmakta. Bu seviyede yakından takip edilmeli ve oluşacak fırsatları kaçırmamak için alarm kurmak faydalı olacaktır. Yeni pozisyon arayanlar için teknik değerlendirmemi ve düşüncelerimi yorum kısmında detaylı şekilde anlatıyor olacağım.

Şu an bulunduğumuz bölgede direnç bölgesine çok yakın olduğunu görüyoruz. Bildiğiniz direnç bölgesinin altından işleme girmek oldukça risklidir. Burada iki strateji oluşturabiliriz. Birincisi fiyatın kanal üst çizgisini ayrıca direnç bölgesini kırması durumunda destek altında zarar kesilecek şekilde pozisyon açmak olacaktır. Bir diğer beklentimiz ise fiyatın kanal alt çizgisine kadar gerilemesi durumunda, kanal alt çizgisi altında zarar kesilecek şekilde pozisyon açmak olacaktır. Umarım ilk anlattığım senaryo gerçekleşir ve elinde olanlarda yüksek oranlar kazanma fırsatı bulur.

LINK grafiğimiz için teknik değerlendirmelerim bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde güncellemesini yapacağım.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar