Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53246.01
3.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3146.56
3.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.85
5.66%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398.2
3.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chainlink LINK Fiyat Analizi 04.05.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chainlink’i inceliyoruz. Chainlink grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chainlink LINK Fiyat Analizi 04.05.2021

Merhaba, ben CryptoTepe bugün hazırlayacağım fiyat analizin de konuğumuz olan coin LİNK yani Chainlink. Fiyat analizi hazırladığım sıralarda yeni ATH gerçekleştirmesi beni heyecanlandırdı, gelin şimdi grafiğini inceleyelim.

Binance BannerBinance Banner

Chainlink LINK fiyat grafiği 04.05.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafikte mor belirttiğim alanlar destek bölgeleri olarak çalışmaktadır. Fiyat analizi hazırladığım sıralarda 45 dolar seviyesini geçerek yeni ATH tazeleyen Chainlink yatırımcısını sevindirmeye devam ediyor.

LİNK için dikkat edilmesi gereken konulardan biri yükselen bir kanal yapısı bulunmaktadır. Kanal alt bandına son temasından şu ana kadar yaklaşık %50 yükselen LİNK şu an kanal üst bandına gelmek üzere. Bu bölgede kâr satışları yapılabileceğini düşünüyorum. ATH seviyesini geçen birçok coin ciddi yükselişler yaptığı bu zamanlar da Chainlink aynı performansı sergilemesi için kanal üst bandını kırıp üstünde tutunması gerekir. Kanal üst bandının kırılması halinde bir kanal boyu daha yükseliş gerçekleşmesi beklenir.

Bildiğiniz gibi kırılan güçlü dirençler daha sonra güçlü bir destek olma potansiyeli vardır. Fakat Chainlink ATH’si çokça denenen bir direnç bölgesi değil. Bu nedenle kırılan direnç bölgesinin güçlü bir destek olarak çalışmasını bekleyemeyiz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar