Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67036.72
-0.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3453.82
-1.79%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.89
1.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.7
-1.28%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chainlink (Link) Fiyat Analizi 09.01.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chainlink’i inceliyoruz . Chainlink grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chainlink (Link) Fiyat Analizi 09.01.2021

Bugün inceleyeceğimiz coin birçoğunuzun yakından tanıdığı Chainlink LINK. SEC söylentilerinden sonra fiyatında büyük düşüşler olsa da toparlanması fazla uzun sürmedi. Grafiği bize neler gösteriyor şimdi ona bakalım.

lu4LX0Fn - Chainlink (Link) Fiyat Analizi 09.01.2021
Chainlink LINK fiyat grafiği 09.01.2021. Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Her zaman olduğu gibi grafikteki yeşil bölgeler destek ve direnç bölgelerimiz. Bu bölgeleri youtube kanalımızda hazırladığım analiz videosu sırasında belirlemiştim. Şimdiye dek bu bölgeler güzel çalışmaya devam etmiş. Bundan dolayı bun bölgeleri güncellemeyeceğim.Bu arada şunu da belirtmek istiyorum. “Bu bölgeleri ne sıklıkla güncellemek gerekiyor” diye sorular alıyorum. Eğer fiyat bu bölgeler ile uyumlu hareket etmemeye başlarsa o zaman destek ve direnç bölgelerimi güncelliyorum. Yani güncellemek için net bir zaman dilimi kullanmıyorum.

Fiyatın şu an üzerinde buunduğu direnç bölgesini zorladığını görmekteyiz. Ben önceki hareketlerine de bakarak bu direnci kırmasını muhtemel görüyorum. Eğer direnç bölgesi kırılırsa da bir üst dirence gitmesini beklerim. Eğer güzel bir retest verirse de işlem açmayı düşünüyorum.

Ayrıca grafiğimizde bir de yükselen trend görmektesiniz. Fiyat henüz burayı kırmamış durumda. Fiyatın bu trendi test sayısına baktığımızda 5-6 defa test ettiğini görmekteyiz ki bu da bu trende güvenmek için yeterli bir sayı. Eğer long işlem açacaksam stop noktamı belirlerken bu trendi kullanacağım. Diğer yandan bu trend kırılmadan short işleme girmeyi şimdilik düşünmüyorum.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

728×90 muhabbit - Chainlink (Link) Fiyat Analizi 09.01.2021300x250 muhabbit - Chainlink (Link) Fiyat Analizi 09.01.2021

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar