Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62141.6
2.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3433
2.21%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $43.1
1.46%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $409
0.94%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chainlink LINK Fiyat Analizi 10.03.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chainlink’i inceliyoruz. Chainlink grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chainlink LINK Fiyat Analizi 10.03.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chainlink yani LINK inceleyeceğim. Genel market taraması yaparken LINK grafiğimizi uzun bir süredir incelemediğimi fark ettim. Bu nedenle teknik incelememizi detaylı şekilde yaparak olası hareketleri değerlendirmeye çalışacağız.

LINK Fiyat 10 Mart 2022

21 Ocak 2022 tarihinde 20 dolar seviyesinin altına düşen LINK henüz 20 dolar seviyesinin üzerine çıkamadı. Şu an 13,26 dolar seviyesinde işlem görmekte ve destek, direnç bölgelerine eşit uzaklıkta.

Binance BannerBinance Banner

LINK Grafik 10 Mart 2022

Chainlink LINK fiyat grafiği 10.03.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğim grafiğim Binance borsasının ChainLink/TetherUS (LINK/USDT) paritesi kullanılarak hazırlanmıştır. Logaritmik ayarlarda olan grafiğimiz TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır ve grafiğin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

LINK Analiz 10 Mart 2022

Destek ve direnç bölgelerimiz mor alanlar ile belirtilmiştir. Şu an fiyatın destek ve direnç bölgelerine eşit uzaklıkta olması nedeniyle bu seviyeden yeni pozisyon açmak riskli olacaktır. Mevcut pozisyonları olanlar için değerlendirme yapacak olursak, düşük tepe bölgeleri oluşturması olumlu karşılanmaz. Son tepe bölgesi şu an için 14,5 dolar seviyesinde bulunmakta. 14,5 dolar direnç bölgesinin aşılması durumunda fiyatın üzerindeki baskı azalacaktır ve önündeki direnç bölgelerini test etmek isteyecektir.

Sonuç olarak 14,5 dolar seviyesi yakından takip edilmeli. 14,5 dolar seviyesinin aşılması durumunda takip ettiğim direnç seviyesi 17,3 dolar seviyesi olacaktır.

LİNK Fiyat Analizi 2-doğru

Grafiğimizde herhangi bir formasyon oluşumu bulunmadığı için destek ve dirençler yardımıyla takip ediyoruz. Umarım en kısa sürede yükseliş formasyonlarından biri oluşur ve LINK yatırımcılarını mutlu eder.

Chainlink grafiği için teknik değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde LINK/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar