Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56950.21
1.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3247.59
0.31%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.37
-0.83%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.5
-1.10%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chainlink LINK Fiyat Analizi 14.05.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chainlink’i inceliyoruz. Chainlink grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chainlink LINK Fiyat Analizi 14.05.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda ChainLink yani LINK inceleyeceğim. ChainLink grafiğinin detaylı şekilde teknik analizini hazırlayacağım. Ayrıca grafikte bulunan önemli seviyeleri belirterek işlem açmayı düşünenlere yardımcı olmaya çalışacağım. Sizleri çok fazla bekletmeden ChainLink grafiğinin detaylı fiyat analizine başlayalım.

Binance BannerBinance Banner

LINK Fiyat 14 Mayıs 2022

10 Mayıs 2021 tarihinde 53 dolar seviyesine kadar yükselerek ATH (All Time High) değerini oluşturan LINK şu anda 6,74 dolar seviyesinde işlem görmekte. Geçen yıl bu zamanlarda ATH değerine ulaşan LINK, %87 oranında değer kaybetti.

LINK Grafik 14 Mayıs 2022

Chainlink LINK fiyat grafiği 14.05.2022. 1 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

TradingView aracılığıyla hazırladığım grafik Binance borsasının LINK/USDT paritesine aittir. 1 saatlik zaman diliminde inceleyeceğimiz grafikte düşen trend çizgisi bulunmaktadır. Fiyatın, düşen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri ile belirtilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında ise RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

LINK Analiz 14 Mayıs 2022

Destek ve direnç bölgelerimiz mor alanlar yardımıyla gösterilmiştir. Şu an 8 dolar direnç bölgesi ile 5,7 dolar destek seviyesi arasında işlem görmekte. Destek ve direnç bölgelerimiz kadar önemli olan düşen trend çizgisine ise 5 temas bulunmaktadır.

Düşen trend çizgisi fiyat açısından olumlu karşılanmaz. Fiyat, düşen trend çizgisinin altında hareket ettiği sürece dikkatli olmakta fayda var. Düşük tepeler oluşturarak hareketini sürdüren LINK grafiğinde düşen trend çizgisinin kırılmasıyla fiyatın üzerindeki baskı azalacaktır.

Düşen trend çizgisinin yatay direnç bölgesine yakın bir seviyede kırılması durumunda direnç bölgesinden tepki alınabilir. Bu nedenle düşen trend çizgisinin kırılımı yakından takip edilmeli.

LİNK Fiyat Analizi 2-doğru

Umarım en kısa sürede düşen trend çizgisi kırılır ve ChainLink yatırımcısını mutlu eder. Chainlink grafiği için teknik değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde LINK/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar