Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66682.94
0.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3623.77
1.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.06
0.20%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $610.6
0.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chainlink (Link) Fiyat Analizi 23.12.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chainlink’i inceliyoruz . Chainlink grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chainlink (Link) Fiyat Analizi 23.12.2020

Bugün sizler için Chainlink fiyat analizi yazısı hazırlamaya karar verdim. Dün Ripple hakkında çıkan haberlerden sonra bir sonraki dava açılacak coin Chainlink diye söylentiler çıktı. Haliyle bu söylentiler ripple grafiğindeki gibi olmasa da LINK grafiğine yansıdı.

EJOv3H2M - Chainlink (Link) Fiyat Analizi 23.12.2020
Chainlink LINK fiyat grafiği 23.12.2020. Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Dün gece SEC Ripple hakkında dava açacağını duyurmuştu. İşin bu kısmına hakim olmadığımdan bu konuda yorum yapmayacağım. Bu haberden sonra ise Ripple fiyatında ciddi düşüşler yaşandı ve yaşanıyor. Bugün ise SEC’in bir sonraki adımının LINK için olacağı söylentisi dolaşmaya başladı. Bundan dolayı LINK fiyat analizi hazırlamaya karar verdim.

Öncelikle grafikteki yeşil bölgeler her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerimiz. Şimdilik bu bölgeler güzel bir şekilde çalışmaya devam ediyorlar. Bundan dolayı bu bölgeleri revize etmeyeceğim. Fiyat şu an destek bölgesinde bulunmakta. Muhtemelen buradan tepki alacağını düşünüyorum. Ancak bu tepki bu düşüş trendini sonlandırmaya yeter mi bunu şu an kestirmek zor.

Fiyatın bulunduğu destek bölgesi güçlü bir bölge. Ancak fiyat son zamanlarda burayı çok fazla test etmeye başladı. Bundan dolayı kırılması da gün geçtikçe olası hale geliyor. Bu bölge üzerinde bir dönüş formasyonu oluşmasını beklemek daha risksiz geliyor bana şu an.

728×90 muhabbit - Chainlink (Link) Fiyat Analizi 23.12.2020300x250 muhabbit - Chainlink (Link) Fiyat Analizi 23.12.2020

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar