Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66790
0.88%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3635.28
2.09%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.3
0.73%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $612.4
1.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Chamath Palihapitiya, SOFI’deki Hissesinin Yüzde 15’ini Sattı!

Bitcoin milyarderi Palihapitiya, girişim şirketi için satıştan elde edilen kazancı kullanacak.

Clock
Paylaş
Chamath Palihapitiya, SOFI’deki Hissesinin Yüzde 15’ini Sattı!

Milyoner Chamath Palihapitiya, kripto para ve hisse senedi alım satım platformu ve finans şirketi SoFi’deki pozisyonunun %15’ini sattı.

Şirket, bu yılın başlarında 8,65 milyar dolar değerindeydi. SoFi’nin şimdiki değeri ise 17,04 milyar dolar. Bir Bitcoin milyarderi ve Facebook’un eski üst düzey yöneticisi olan Palihapitiya, Bugün (19 Kasım 2021) Twitter üzerinden hisselerini sattığını duyurdu.

728×90 muhabbit - Chamath Palihapitiya, SOFI'deki Hissesinin Yüzde 15'ini Sattı!300x250 muhabbit - Chamath Palihapitiya, SOFI'deki Hissesinin Yüzde 15'ini Sattı!
Palihapitiya twıtter

Kaliforniya merkezli pil malzemeleri yenilikçisi Mitra Chem’den bahseden Palihapitiya, geleceğimizi şekillendirecek teknolojilere yatırım yapmak için SoFi hisselerinin %15’ini sattığını söyledi. Duyurudan sonra SoFi hisse fiyatları yaklaşık %2 düştü.

Palihapitiya ayrıca Social Capital’in tıbbi bakım sigorta sağlayıcısı Clover Health’e yaptığı yatırımı artırmayı planladığını da kaydetti, ancak ne kadar olduğunu belirtmedi.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar