Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66676.23
4.40%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3492.61
2.88%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.21
4.95%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592
3.84%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

YAPAY ZEKA (AI)

ChatGPT Android’e Geliyor!

iOS kullanıcıları için Mayıs 2023’te ChatGPT uygulamasını kullanıma sunan OpenAI, yakın zaman içerisinde Android için de düğmeye basacak.

Clock
Paylaş
ChatGPT Android’e Geliyor!

21 Temmuz’da OpenAI, yapay zeka sohbet botu ChatGPT’nin Android versiyonunu piyasaya sürme planını açıkladı. Piyasaya sürülme tarihi ise “gelecek hafta” olarak belirtildi. Android lansmanı, ChatGPT’nin Mayıs 2023’te iOS kullanıcılarına sunulmasının ardından gerçekleşmiş olacak.

728×90 muhabbit - ChatGPT Android'e Geliyor!300x250 muhabbit - ChatGPT Android'e Geliyor!

Şirket, duyuruyu bir tweet ile yaptı ve kullanıcıların uygulama hazır olduğunda yükleyebilmeleri için Google Play Store linkini paylaştı.

OpenAI geçtiğimiz zamanlarda, yapay zeka ile ilgili endişeler nedeniyle denetimlere tabi tutulmuştu. Bu endişeleri gidermek için OpenAI; Android uygulamasının, web sürümüne göre geliştirilmiş güvenlik önlemleri olduğunu vurguluyor. Ayrıca, iOS sürümüne benzer şekilde, cihazlar arasında konuşma geçmişi senkronizasyonu gibi özellikler de sunulacak.

OpenAI’ın ChatGPT’si, doğrudan Microsoft’un Bing Chat’i ile rekabet ediyor. Her iki sohbet botu da ki OpenAI’ın GPT-4 teknolojisini kullanıyor. Bu uygulamalar, büyük dil modellerini (LLM’ler) web tarayıcısına bağlı kalmadan test etmenin alternatif bir yolu.

Bu lansman, Google’ın Bard sohbet botunu Avrupa Birliği ve Brezilya’da piyasaya sürmesiyle eş zamana denk gelecek.

Kripto topluluğu, geniş bir şekilde ChatGPT ve diğer AI sohbet botlarını benimsedi ve bazıları teknolojiyi yeni tokenlar geliştirmek için kullanıyor. Önümüzdeki zamanlarda blockchain dünyasında yapay zekanın ne gibi etkileri olacak, hep birlikte göreceğiz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar