Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67338.21
-3.30%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3789.07
1.38%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.44
-6.02%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.1
-3.63%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

ChatGPT Furyasına Kapılan Bitget’ten Yapay Zeka Hamlesi!

Bitget yapay zeka sektörüne damgasını vurmaya karar verdi. Şirket Fetch.ai ekosistemine 10 milyon dolar yatırım yapacağını duyurdu.

Clock
Paylaş
ChatGPT Furyasına Kapılan Bitget’ten Yapay Zeka Hamlesi!

ChatGPT gibi AI platformlarının patlamasıyla beraber Bitget de sektöre damgasını vurmaya karar verdi. Şirket Fetch.ai ekosistemine 10 milyon dolar yatırım yapacağını duyurdu.

Fetch.ai özerk hizmetler için altyapı sağlıyor. Esas ürünü ise yapay zeka ajans ağı olarak bilinen özerk ögelerden oluşan ve veri analizi ya da kompleks finansal modelleme gibi pek çok görevi yerine getirebilen bir merkeziyetsiz ağ. Proje aynı zamanda otomasyon özelliğine sahip akıllı cüzdan hizmeti ve ChatGPT ile entegrasyon imkanı da sunuyor. Ocak ayında piyasaya sürülen ChatGPT o zamandan bu zamana tam 100 milyon kullanıcıya hizmet sağladı.

728×90 muhabbit - ChatGPT Furyasına Kapılan Bitget'ten Yapay Zeka Hamlesi!300x250 muhabbit - ChatGPT Furyasına Kapılan Bitget'ten Yapay Zeka Hamlesi!

Konuya dair açıklamalarda bulunan Bitget, ChatGBPT tarafından oluşturulan teknolojinin “insan üretkenliğini ve yaratıcılığını geliştirmede daha fazla imkana sahip” olduğunu dile getirdi. Fetch.ai ile ortaklığın doğasına dair ise Bitget, AI altyapı sağlayıcısının iş ortaklıklarını genişletmesine yardımcı olmak için “pazarlama konusunda danışmanlık” ve diğer hizmetler sağlayacağını söyledi.

İlginizi çekebilir: Akbank, Avalanche Summit II Etkinliğine Sponsor Olduğunu Açıkladı!

Bitget günlük 990 milyon dolarlık işlem hacmiyle dünyanın sekizinci en büyük kripto para spot borsası olarak dikkat çekiyor. Seyşeller merkezli borsa, 100’den fazla ülke ve bölgede 8 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor.

20 Nisan’da Bitget, Litvanya’da hizmet sağlamak için bir yasal düzenleyici lisansı aldı ve geçen ay da çok zincirli cüzdan sağlayıcısı BitKeep’e 30 milyon dolarlık bir yatırım yaparak şirketin hakim hissedarı oldu.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar