Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65338.48
-1.66%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3434.64
-4.96%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.07
-9.37%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.8
-2.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chiliz CHZ Fiyat Analizi 02.02.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chiliz’i inceliyoruz. Chiliz grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chiliz CHZ Fiyat Analizi 02.02.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chiliz yani CHZ’yi inceleyeceğim. Geçtiğimiz haftalarda hazırlamış olduğum CHZ fiyat analizimi güncelleyeceğim. Grafiğimizin son durumunu gözden geçirdikten sonra güncel halini ele alacağız. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat analizi yazımıza başlayalım.

728×90 muhabbit - Chiliz CHZ Fiyat Analizi 02.02.2022300x250 muhabbit - Chiliz CHZ Fiyat Analizi 02.02.2022

CHZ Fiyat 2 Şubat 2022

CHZ fiyat grafiğine baktığımız zaman güncel fiyatının 0,1836 dolar seviyesinde olduğunu görmekteyiz. Destek seviyesinin hemen üzerinde işlem gören CHZ, düşen trend çizgisine de oldukça yakın. Bu nedenle fiyat grafiğimiz yakından takip edilmeli. Grafik hakkındaki teknik analizimi analiz başlığı altında paylaşacağım.

CHZ Grafik 2 Şubat 2022

Mp4KkCG8 - Chiliz CHZ Fiyat Analizi 02.02.2022
Chiliz CHZ fiyat grafiği 02.02.2022 4 saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğim CHZ grafiğim TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. Ayrıca grafiğimizde Binance Borsasının CHZ/USDT paritesi kullanılmıştır. Grafik üzerinde bir adet yeşil düşen trend çizgisi bulunmaktadır. Fiyatın, düşen trend çizgisinden aldığı tepkileri beyaz ok işaretleri ile belirttim. Son olarak grafiğimizde destek ve direnç bölgeleri belirtilmiştir. Destek ve direnç bölgelerini her zaman olduğu gibi mor alanlar yardımıyla takip edeceğiz.

CHZ Analiz 2 Şubat 2022

Destek ve direnç bölgelerimiz oldukça iyi çalışmakta. Bu nedenle aynı şekilde takip edeceğim. 23 Ocak 2022 tarihli CHZ fiyat analizinde grafiğimizi aynı şekilde takip ediyorduk. CHZ, destek ve düşen trend çizgisi arasında işlem görmeye devam etti. Düşen trend çizgisini ve destek bölgesini henüz kıramadı. Fiyat grafiğimize baktığımız zaman kırılım yaklaşmış görünmekte.

Düşen trend çizgisi 30 Ekim 2021 tarihinde başlamış ve bugüne kadar toplam 7 temas bulunmakta. Bu veri trend çizgimizi oldukça güvenilir yapmakta. Bu nedenle trend çizgimizin altında yükseliş yönlü pozisyonlar aramak riskli olacaktır. Düşen trend çizgisinin kırılması durumunda trend çizgisi altında zarar kesilecek şekilde pozisyonlar düşünülebilir.

chz fiyat analizi - Chiliz CHZ Fiyat Analizi 02.02.2022

CHZ Yorum 2 Şubat 2022

Sonuç olarak, kısa bir süre sonra CHZ destek bölgesini veya düşen trend çizgisini kıracak. Umarım yaşanacak kırılım düşen trend çizgisinde gerçekleşir ve CHZ yatırımcılarını mutlu eder.

Chiliz grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Önümüzdeki günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar