Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68631.06
1.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3871
0.50%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.46
1.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603.4
0.90%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chiliz CHZ Fiyat Analizi 04.03.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chiliz’i inceliyoruz. Chiliz grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chiliz CHZ Fiyat Analizi 04.03.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chiliz yani CHZ’yi inceleyeceğim. Yükselen trend çizgisi bulunan CHZ grafiğimizi detaylı şekilde analiz edeceğiz. CHZ için en uygun alım yerini ve direnç bölgelerini belirteceğim. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat analizi yazımıza geçelim.

728×90 muhabbit - Chiliz CHZ Fiyat Analizi 04.03.2022300x250 muhabbit - Chiliz CHZ Fiyat Analizi 04.03.2022

CHZ Fiyat 4 Mart 2022

Şu an 0,2013 dolar seviyesinde hareket eden CHZ, destek ve direnç bölgelerine eşit uzaklıkta bulunmakta. Bu nedenle destek ve direnç bölgeleri takip edilebilir. Ayrıca grafiğimiz yükselen dip seviyeleri oluşturarak yükseliş eğiliminde.

CHZ Grafik 4 Mart 2022

TmMWk4j2 - Chiliz CHZ Fiyat Analizi 04.03.2022
Chiliz CHZ fiyat grafiği 04.03.2022 2 saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasının sağladığı Chiliz/TetherUS (CHZ/USDT) paritesini kullanarak hazırladığım grafiğim 2 saatlik zaman dilimindedir. Grafik üzerinde destek, direnç ve trend çizgisi bulunmaktadır. Yükselen trend çizgisinden alınan tepkiler ise beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmakta.

CHZ Analiz 4 Mart 2022

Destek ve direnç bölgeleri her zaman olduğu gibi mor alanlar yardımıyla belirtilmiştir. Destek ve direnç bölgelerimizin yanı sıra grafik üzerinde bulunan trend çizgisi oldukça önem teşkil etmekte. 4 temaslı yükselen trend çizgimiz oldukça güvenilir görünmekte. Fiyat, yükselen trend çizgisinin altına düşmediği sürece yükselen dip bölgeleri oluşturarak yoluna devam edecektir.

Yeni pozisyon açmayı düşünenler için en mantıklı giriş seviyesi, yükselen trend çizgimiz ile yatay destek seviyemizin kesişimi olacaktır. Bu seviyede açılan işlemlerin zarar kesme bölgesi destek altı olacaktır. Hedef olarak alınabilecek seviyeler ise yatay direnç seviyeleri olacaktır.

chz Fiyat Analizi 2 - Chiliz CHZ Fiyat Analizi 04.03.2022

CHZ Yorum 4 Mart 2022

Yükselen trend çizgisinden alınan tepkilere baktığımız zaman trend çizgimiz oldukça iyi görünüyor. Umarım fiyat trend çizgisinin altına düşmez ve yükselişine devam eder.

Chiliz grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Önümüzdeki günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar