Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63383.95
2.37%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3459.78
1.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.02
-3.49%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.8
1.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chiliz CHZ Fiyat Analizi 08.10.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chiliz’i inceliyoruz. Chiliz grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chiliz CHZ Fiyat Analizi 08.10.2021

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chiliz yani CHZ’yi inceleyeceğiz. Chiliz fiyat analizimiz oldukça fazla ilgi görüyor. Yoğun ilginizi göz önünde bulundurarak CHZ fiyat analizimizin sıklıkla güncelleneceğini belirtmek istiyorum. CHZ grafiğimizde yaşanan gelişmeleri inceleyeceğiz ve grafiğimizin güncel durumunu fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıkları altında ele alacağız.

Binance BannerBinance Banner

CHZ Fiyat 8 Ekim 2021

Ekim ayı içerisinde %47 oranında yükseliş gerçekleştirdi ve yatırımcısını oldukça mutlu etti. Şu an 0.33 dolar seviyesinde işlem görmekte.

CHZ Grafik 8 Ekim 2021

Chiliz CHZ fiyat grafiği 08.10.2021 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasının CHZ/USDT paritesi kullanılarak hazırlanan grafiğimiz Tradingview’den alınmıştır. Grafiğimizi 4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğiz. Son CHZ fiyat analizinde grafiğimize eklediğimiz yeşil çizgiler eşit boyludur ve yükseklikleri (h) ile belirtilmiştir.

CHZ Analiz 8 Ekim 2021

Grafiğimizde bulunan mor alanlar destek ve direnç bölgelerini belirtmektedir. 0.3 dolar direnç bölgesinin kırılmasıyla birlikte, beklediğimiz gibi ivmeli bir şekilde yükseliş gerçekleştirdi. 2 Ekim tarihli CHZ fiyat analizinde bahsettiğim Adam Eve formasyonu hedefine ulaştı ve %20’den fazla kâr oranı sağladı. 2 Ekim tarihli Chiliz fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Grafiğimizin güncel durumunu göz önüne alacak olursak, 0.35 dolar direnç bölgesine yakın olması olumlu bir durum değildir. Bu seviyenin tekrar kazanılması veya destek bölgemize yaklaşması durumunda pozisyon aranabilir. Bildiğiniz üzere direnç bölgesinde fiyat pahalı, destek bölgesinde ucuz stratejisi ile pozisyon aranır.

CHZ Yorum 8 Ekim 2021

Analiz kısmında belirttiğim gibi fiyatın şu an direnç bölgesinde olması can sıkıcı bir durum. Fiyat analizi serimizi takip edenlerin hedef almış olması gerekiyor. Yeni seviyeler belirlenip alarm kurmak, şu an için en mantıklı hamle olacaktır. 0.3 dolar seviyemiz oldukça güçlü bir direnç bölgesiydi. Güçlü direnç bölgelerinin kırılması durumunda güçlü bir destek olma potansiyeli vardır. Umarım 0.3 dolar destek bölgemiz güçlü bir destek olarak çalışır ve bu seviyenin altını tekrar görmeyiz.

CHZ grafiğimiz için teknik incelemem bu şekildeydi. Yaşanan yükselişi değerlendiren okurlarımızı tebrik ederim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar