Muhabbit

Chiliz CHZ Fiyat Analizi 15.06.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chiliz’i inceliyoruz. Chiliz grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

chz fiyat analizi 4

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chiliz yani CHZ’yi inceleyeceğim. Chiliz grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası fiyat hareketlerini değerlendireceğimiz yazımızda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

CHZ Fiyat 15 Haziran 2022

0,0875 dolar seviyesinde işlem gören CHZ destek seviyesine yaklaşmış durumda. CHZ fiyat grafiğindeki olası fiyat hareketlerini destek ve direnç bölgelerini kullanarak inceleyeceğiz.

CHZ Grafik 15 Haziran 2022

Chiliz CHZ fiyat grafiği 15.06.2022 1 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

TradingView aracılığıyla 1 saatlik zaman diliminde inceleyeceğimiz grafikte kullanılan veriler Binance borsasının CHZ/USDT paritesine aittir. Grafik üzerinde bulunan mor alanlar destek ve direnç bölgelerini belirtmektedir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmakta.

CHZ Analiz 15 Haziran 2022

Grafik üzerinde görüldüğü gibi destek ve direnç bölgeleri oldukça iyi çalışmakta. Bu seviyeleri kendi grafiğinizin üzerine ekleyerek takip edebilirsiniz. 0,085 dolar destek seviyesinden alınan tepkilere baktığımız zaman güçlü bir destek bölgesi olduğunu anlamaktayız. Bu seviyenin kaybedilmesi fiyat açısından olumlu karşılanmaz. Bildiğiniz gibi kırılan güçlü destek seviyeleri, güçlü bir direnç bölgesi olarak karşımıza çıkmaktadır.
Düşük tepe bölgeleri oluşturarak fiyat hareketini devam ettiren Chiliz yakından takip edilmeli. Son tepe bölgesinin üzerine çıkması durumunda yukarı yönlü fiyat hareketi bekleyebiliriz. Son tepe bölgesi 0,095 dolar direnç bölgesinde bulunmakta. Bu nedenle 0,095 dolar seviyesinin aşılması oldukça önemli.

CHZ Yorum 15 Haziran 2022

Grafiğimizde herhangi bir formasyon oluşumu bulunmamakta. Bu nedenle destek ve direnç bölgeleri yardımıyla takip etmeye devam ediyoruz.

Chiliz grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version