Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51597.56
1.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3028.34
3.75%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.87
3.71%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $380.3
1.41%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chiliz CHZ Fiyat Analizi 16.10.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chiliz’i inceliyoruz. Chiliz grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chiliz CHZ Fiyat Analizi 16.10.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chiliz yani CHZ’yi inceleyeceğim. Uzun bir süredir Chiliz fiyat grafiğini incelemediğimi fark ettim. Bu nedenle güncel CHZ fiyat grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketlerini ele alacağım.

CHZ Fiyat 16 Ekim 2022

ATH (All Time High) seviyesi 1 dolara yakın olan CHZ, şu an 0,1813 dolar seviyesinde işlem görmekte.

Binance BannerBinance Banner

CHZ Grafik 16 Ekim 2022

Chiliz CHZ fiyat grafiği 16.10.2022 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimizde Binance borsasının CHZ/USDT paritesini kullandım. TradingView aracılığıyla hazırladığım grafik, 4 saatlik zaman dilimindedir. Destek ve direnç bölgelerinden oluşan grafiğimizde, giderek alçalan tepe bölgeleri beyaz ok işaretleri ile gösterilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmakta.

CHZ Analiz 16 Ekim 2022

Her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerimizi mor alanlar yardımıyla takip ediyoruz. Destek bölgelerini seri bir şekilde kaybeden CHZ, şu an 0,18 dolar destek bölgesinin üzerinde bulunmakta. Fiyat grafiğinde bulunan destek seviyelerinden tepki alan Chiliz, son tepe bölgesinin üzerine çıkmakta zorlanıyor. Giderek alçalan tepe bölgeleri fiyat açısından olumlu karşılanmaz ve düşüş trend’i oluşturur.

Düşüş trendinin sona ermesi için son tepe bölgesinin üzerine çıkılması gerekmekte. Bu nedenle 0,2 dolar direnç seviyesi oldukça önemli. Şu an üzerinde bulunduğumuz 0,18 dolar destek seviyesini incelediğimiz zaman, geçmiş fiyat hareketlerinde oldukça güçlü bir seviye olduğunu görmekteyiz. Umarım destek seviyesi kaybedilmez ve Chiliz direnç bölgesine kadar bir yükseliş gerçekleştirir.

chiliz chz fiyat analizi 1

CHZ Yorum 16 Ekim 2022

Chiliz grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar