Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $58417.74
3.73%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3294.22
2.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.69
1.02%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $399.6
0.58%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chiliz CHZ Fiyat Analizi 23.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chiliz’i inceliyoruz. Chiliz grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Chiliz CHZ Fiyat Analizi 23.08.2021

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chiliz yani CHZ’yi inceleyeceğiz. Geçtiğimiz günlerde incelediğimiz CHZ grafiğinin güncellemesini yapacağız. Ayrıca grafikte oluşan fiyat hareketlerini teknik olarak yorumlayacağız. Gelin şimdi CHZ grafiğimizdeki olası hareketleri incelemeye başlayalım.

Binance BannerBinance Banner

CHZ Fiyat 23 Ağustos 2021

13 Ağustos tarihli CHZ fiyat analizimizde 0.36 dolar seviyesinde işlem görmekteydi. Şu an Binance borsasının CHZ/USDT verilerine göre 0.40 dolar seviyesinde işlem görmekte.

CHZ Grafik 23 Ağustos 2021

Chiliz CHZ fiyat grafiği 23.08.2021 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafiğimizde bulunan kırmızı dikey çizgi 13 Ağustos tarihli CHZ fiyat analizimizin yayınlandığı günü belirtmektedir. 13 Ağustos sonrasında oluşan hareketi daha rahat göstermek amacıyla eklenmiştir. Ayrıca grafik Tradingview aracılığıyla hazırlanmıştır.

CHZ Analiz 23 Ağustos 2021

Grafikteki mor alanları her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgesi olarak kullanıyoruz. Yükselen trend çizgimizi vurguladığımız bir önceki fiyat analizimizde yeni pozisyon arayanlar için 0.3 dolar seviyesini göstermiştik. 13 Ağustos tarihli fiyat analizimizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Fiyat beklediğimiz gibi destek bölgesini kırarak %15 oranında bir düşüş yaşadı. 0.3 dolar destek seviyesindeki alıcıların tamamına toplamadan 0.313 seviyesinden tepki aldı. Grafiğimizin güncel halini yorum kısmında detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

CHZ Yorum 23 Ağustos 2021

Fiyat 0.30 dolar destek seviyesine ve yükselen trend çizgisine yaklaştığı bölgeden yükselişine başladı. Şu an 0.4 dolar direnç bölgesine oldukça yakın olan CHZ için dikkatli olmakta fayda var. Bildiğiniz gibi direnç altında pahalı, destek üstünde ucuz olarak görmeliyiz. CHZ 0.4 dolar direnç bölgesini kırması durumunda, önündeki direnç bölgesi 0.47 dolar seviyesi olacaktır. Umarım markette yaşanan yükseliş devam eder ve CHZ direnç bölgesini kırabilir.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar