Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51459.52
1.10%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2989.33
1.84%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.77
2.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $380.7
0.98%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Chromia (CHR) Coinbase ve Bitbns’de Listeleniyor!

CHR, dev borsalarda listelenmeye devam ediyor.

Clock
Paylaş
Chromia (CHR) Coinbase ve Bitbns’de Listeleniyor!

Chromia’nın yerel kripto para birimi olan CHR, Coinbase Custody ve Hindistan’daki en büyük fiat çifti kripto para borsası Bitbns‘de listeleniyor.

İlgili borsalar sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptıkları paylaşımlar ile CHR listelenmesi yatırımcılarına duyurdu. Hâlihazırda önde gelen borsalarda listelenen Chromia, topluluğu tarafından oldukça destekleniyor. Daha önce topluluk oyları ile başka borsalarda da listelenmeyi başaran Chromia, listelenme konusunda oldukça iddialı.

Binance BannerBinance Banner

Chromia’nın Coinbase Custody‘de listelenmesi de oldukça önemli bir gelişme olarak görülüyor. Çünkü Coinbase Custody, Coinbase’in kurumsallara hizmet verdiği bir platform. Platform üzerinden kurumsal yatırımcılar kripto paralara yatırım yapabiliyor.

Chromia Nedir?

Chromia, merkezsiz uygulamalar için yeni çözümler geliştiren bir proje olarak öne çıkıyor. Mevcut projeleri eksikliklerine ve hatalarına odaklanan ekip, merkezsiz uygulamaları ana akım uygulamalar haline getirmeyi amaçlıyor.

CHR Token

Chroma (CHR), Chromia platformunu güçlendirmek ve geliştiriciler, kullanıcılar ve yatırımcılar arasında karşılıklı fayda sağlayan bir ilişki geliştirmek için tasarlanmış yerel bir kripto para birimidir.

Halihazırda dolaşımda 429 Milyon civarı CHR bulunuyor. Toplam CHR arzı ise 1 Milyar adet. Listelenme haberi sonrası yükseliş yaşayan kripto para, an itibarıyla 0.375 $ seviyelerinden işlem görüyor.

CHR

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu yazı sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar