Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51351.01
-1.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2917.08
0.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.96
-5.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $364.7
2.16%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chromia CHR Fiyat Analizi 04.02.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chromia’yı inceliyoruz. Chromia grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chromia CHR Fiyat Analizi 04.02.2022

Bugün öğleden sonra kripto para piyasasında güzel yükselişler görmeye başladık. Market yemyeşil oldu. Ancak bu anlık bir durum mu yoksa yükseliş trendi başladı mı buna karar vermek için henüz erken. Şimdi de biraz Chromia özelinde konuşalım.

CHR Fiyat 4 Şubat 2022

Dün gece saatlerinde Chromia 0,50 dolar bölgesini yeniden test etti. Şu an ise kısa zaman diliminde önemli olan 0,57 dolar direncini test ediyor.

Binance BannerBinance Banner

CHR Grafik 4 Şubat 2022

Chromia CHR fiyat grafiği 04.02.2022. 2 saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören Chromia/Tether (CHR/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik 2 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den alınmıştır.

CHR Analiz 4 Şubat 2022

Grafikteki yeşil bölgeler Chromia grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Zaten grafiğe bakınca en önemli nokta gözümüze çarpıyor. Fiyatın şu an test ettiği direnç yani 0,57 dolar bölgesi kısa/orta vadede en önemli yer bizim için. Fiyatın son zamanlarda burayı sıkça test ettiğini görmekteyiz. Ancak henüz kırılım gelmiş diyemeyiz. Fiyat bu bölgeyi zorlasa da henüz üzerine çıkıp mum kapatamamış.

CHR Yorum 4 Şubat 2022

Evet fiyat yukarıda bahsettiğim bölgeyi zorluyor. Belirttiğim gibi henüz kırılmış değil ancak kırıldığı takdirde 0,61 ve 0,64 dolar bölgeleri önündeki ilk dirençler olacaktır.

Chromia Türkiye Telegram grubuna buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde CHR/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar