Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53361.32
3.55%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3152.38
3.14%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.94
5.79%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.5
3.14%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chromia CHR Fiyat Analizi 11.03.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chromia’yı inceliyoruz. Chromia grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chromia CHR Fiyat Analizi 11.03.2022

Bu akşamki yazımda Chromia fiyat grafiğini inceleyeceğim. Gönül isterdi ki sürekli yeni ATH (All time high-tüm zamanların en yüksek seviyesi) gördüğümüz bir grafiği inceleyelim. Ama son birkaç aydır kripto para piyasasında işler pek yolunda gitmiyor ve grafiklere kırmızı mumlar hakim.

Binance BannerBinance Banner

CHR Fiyat 11 Mart 2022

Chromia geçtiğimiz hafta 0,45 dolar bölgesini test etmesine rağmen burayı kıramamıştı. Sonrasında ise düşüşler yaşadı. Yazıyı hazırladığım sırada 0,36 dolar bölgesinden işlem görüyor.

CHR Grafik 11 Mart 2022

Chromia CHR fiyat grafiği 11.03.2022. 4 saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında listeli Chromia/Tether (CHR/USDT) işlem çiftine ait fiyat verileri. Grafik 4 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

CHR Analiz 11 Mart 2022

Grafikteki yeşil bölgeler kısa/orta vadede takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Buna ek olarak grafikte bir de simetrik üçgen formasyonu görmekteyiz. Fiyatın sola doğru sıkışmaya başladığını görünce akla direkt olarak üçgen formasyonları geliyor. Fiyatın üçgeni test sayıları da yeterli. Alt ve üst trende ikişer adet test olduğunu görmekteyiz.

Simetrik üçgene ek olarak fiyatın bir destek bölgesinde de olduğunu görmekteyiz. Aslında bu destek bölgesi ile simetrik üçgenin alt bandı çakışmakta. Fiyat burayı kırarsa bu ikisinin de etkisiyle bir alt desteğe kadar ineceğini düşünüyorum. Ancak şunu belirtmekte fayda var, simetrik üçgenlerde iki tarafa da kırılım ihtimali eşittir. Bundan dolayı üçgen kırılımını beklemek en sağlıklısı olacaktır.

Chromia Türkiye Telegram grubuna buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde CHR/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar