Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56761.12
10.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3259.91
6.14%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.23
5.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.3
0.63%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chromia CHR Fiyat Analizi 15.04.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chromia’yı inceliyoruz. Chromia grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chromia CHR Fiyat Analizi 15.04.2022

Bu akşamki fiyat analizi yazımda Chromia fiyat grafiğini inceleyeceğim. Son günlerde yaşadığımız düşüşlerden Chromia fiyatı da oldukça etkilendi. 0,50 dolar desteği fiyatı bir süre tutabilse de bu pek uzun sürmedi ve fiyat 0,40 dolar bölgesine kadar geriledi.

CHR Fiyat 15 Nisan 2022

Nisan ayının başında 0,68 dolar bölgesine kadar yükselen Chromia sonrasında düşüş yaşamaya başladı. Birkaç gün önce 0,40 dolar bölgesine kadar gerilemişti. Yazıyı hazırladığım sırada 0,42 dolar bölgesinden işlem görüyor.

Binance BannerBinance Banner

CHR Grafik 15 Nisan 2022

Chromia CHR fiyat grafiği 15.04.2022. 4 saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören Chromia/Tether (CHR/USDT) işlem çiftine ait fiyat verileri. Grafik 4 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den alınmıştır.

CHR Analiz 15 Nisan 2022

Grafikteki yeşil bölgeler Chromia grafiğinde takip ettiğim destek ve dirençleri göstermektedir. Bildiğiniz üzere uzun zamandır bu bölgeleri takip ediyoruz ve şimdiye kadar düzgün bir şekilde çalıştıkları için güncelleme gereği duymadım.

Son düşüşlerde 0,50 dolar bölgesinden en azından bir tepki almasını bekliyordum. Fiyatın buradan aldığı tepki oldukça yetersizdi. Böyle bir bölgede tepki almaması satış baskısının ne kadar büyük olduğunu gösteren önemli bir gösterge bence. Nitekim bu destek bölgesi fiyatı bir süre o bölgede tutabilse de sonrasında kırıldı ve ardından bir alttaki 0,45 dolar desteği de hızlıca kırılarak 0,40 dolar bölgesine kadar geriledi.

Yukarıda 0,50 doların öneminden kısaca bahsettim. Bana göre 0,40 dolar bölgesi de en az 0,50 dolar bölgesi kadar güçlü. Fiyat buradan aldığı tepki ile bir üst direnç bölgesini test etmiş durumda. Şu an için 0,45 dolar bölgesini takip edeceğim. Fiyat burayı kırabilirse kısa vadeli de olsa bir nebze rahatlayacağını düşünüyorum.

Chromia Türkiye Telegram grubuna buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde CHR/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar