Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65297.33
1.73%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3130.1
1.97%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.08
5.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $569.4
1.93%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Chromia, FIBREE’nin Yeni Yöneticisini Duyurdu!

Fibree’nin iş geliştirme ve ortaklıklardan sorumlu başkan yardımcısı belli oldu.

Clock
Paylaş
Chromia, FIBREE’nin Yeni Yöneticisini Duyurdu!

Blockchain platformu Chromia‘nın yaratıcısı ChromaWay, blockchain alanındaki insanları ve kuruluşları birbirine bağlama hedefine sahip bir uluslararası ağ olan Fibree‘ye yönetici ataması yapıldığını duyurdu.

728×90 muhabbit - Chromia, FIBREE'nin Yeni Yöneticisini Duyurdu!300x250 muhabbit - Chromia, FIBREE'nin Yeni Yöneticisini Duyurdu!

Duyuruya göre Chromaway Küresel Bölge Başkanı olarak görev yapan Todd Miller‘ın, Fibree’nin İş Geliştirme ve Ortaklıklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandığı belirtildi. Böylece Miller, yakın zaman önce yönetici olarak atandığı Chromaway’den sonra Fibree’nin de yöneticisi oldu.

Chromia blockchain alanında yaptığı çalışmalar ile biliniyor. Bunun yanında Chromia, blockchain ve gayrimenkul sektörleri üzerine de çalışmalar yapıyor. Blockchain teknolojisinin her alanda olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de var olan süreçleri değiştireceğine inan şirket bu sektöre daha fazla katma değer eklemek için faaliyetlerini sürdürüyor.

Hatırlanacağı üzere ChromaWay, yakın zaman önce de 1,3 trilyon dolarlık gayrimenkul pazarı için yenilikçi çözümler getirmek üzere dev şirket Bloqhouse ile ortaklık kurduğunu duyurmuştu. Ortaklık kapsamında Bloqhouse’un, yatırımcılara maksimum şeffaflık sağlamak için güvenli kimlik doğrulama, ilişkisel veri tabanlarında kolayca sorgulanabilir blok zinciri düğümleri içeren Chromia blok zinciri ile birlikte çalışacağı açıklanmıştı.

ChromaWay Hakkında

2014 yılında kurulan ChromaWay, ilişkisel veri tabanının gücünü ve esnekliğini ve bir blok zincirinin hataya dayanıklı merkezi olmayan güvenliğini birleştiren ilişkisel blok zincirinin yaratıcısıdır.  Merkezi olmayan uygulamalar için herkese açık platform olan Chromia’ya da güç sağlayan ilişkisel blok zinciri, Chromia’nın başka hiçbir blok zinciri platformunun eşleşemeyeceği bir kullanıcı ve geliştirici deneyimi sunmasına olanak tanımaktadır.  

FIBREE Hakkında

Fibree, Dünyanın dört bir yanından gayrimenkul profesyonellerini ve blockchain uzmanlarını bir araya getirmek amacıyla 9 Temmuz 2018’de Amsterdam’da kuruldu. Fibree, bu alandaki öncülerin uzmanlıklarını bir araya getirerek ve kazanılan bilgi ve görüşleri paylaşarak, önümüzdeki yıllarda bu teknolojinin emlak piyasasında benimsenmesi ve uygulanmasına önemli bir katkı sağlamak istiyor.

Şirket, emlak piyasasının blok zincir teknolojisinin gerçek potansiyelini adım adım keşfetmesine ve kullanmasına izin verecek gerçekçi bir beklenti modeli oluşturmayı hedefliyor.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar