Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68663.32
1.22%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3868.2
0.62%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.18
1.09%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.1
0.80%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chromia CHR Fiyat Analizi 05.01.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chromia’yı inceliyoruz. Chromia grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chromia CHR Fiyat Analizi 05.01.2022

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chromia yani CHR inceleyeceğim. Chromia grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketlerini ele alacağız. Sizleri çok fazla bekletmeden destek, direnç ve trend çizgisi ile takip ettiğim Chromia grafiğimize geçelim.

CHR Fiyat 5 Ocak 2022

Chromia fiyat grafiğine baktığımız zaman ATH (All Time High) seviyesinin 1.5 dolar seviyesinde olduğunu görüyoruz. CHR, fiyat analizini hazırladığım bu saatlerde 0.84 dolar seviyesinde işlem görmekte.

728×90 muhabbit - Chromia CHR Fiyat Analizi 05.01.2022300x250 muhabbit - Chromia CHR Fiyat Analizi 05.01.2022

CHR Grafik 5 Ocak 2022

voqJJ6u3 - Chromia CHR Fiyat Analizi 05.01.2022
Chromia CHR fiyat grafiği 05.01.2022. 2 saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

TradingView aracılığıyla hazırlanan grafiğimizde Binance borsasının sağladığı CHR/USDT paritesi kullanılmıştır. Grafiğimizi 2 saatlik zaman diliminde inceleyeceğiz ve grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır. Grafik üzerinde bulunan yeşil çizgi ise yükselen trend çizgisidir. Yükselen trend çizgisinden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri ile belirtilmiştir.

CHR Analiz 5 Ocak 2022

Chromia grafiğindeki destek ve direnç seviyelerini mor alanlar ile belirttim. CHR grafiğinin güncel durumuna baktığımız zaman destek bölgesine yakın seviyede işlem görmesi olumlu bir durum. Ayrıca şu an bulunduğumuz destek bölgesi, yükselen trend çizgisi ile kesişmekte. Fiyatın, yükselen trend çizgisi ve destek bölgesinin altına düşmediği sürece yükselen dip seviyeleri sayesinde yükseleceğini düşünmekteyim. Umarım beklediğimiz gibi olur ve bu seviyeden tepki alırız.

CHR Yorum 5 Ocak 2022

Analiz kısmında belirttiğim gibi CHR grafiği trend çizgisinin altına düşmediği sürece oldukça iyi görünmekte. Trend çizgisinin kaybedilmesi durumunda grafik üzerindeki destek bölgelerinden pozisyonlar düşünülebilir.

Chromia grafiğimiz için teknik değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Chromia Türkiye telegram grubuna buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde CHR/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar