Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66828.02
-1.41%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3498.25
-0.45%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.25
-4.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $601.5
-1.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chromia Grafiğinde Simetrik Üçgen Formasyonu! CHR Fiyat Analizi

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chromia’yı inceliyoruz. Chromia grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Chromia Grafiğinde Simetrik Üçgen Formasyonu! CHR Fiyat Analizi

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chromia yani CHR inceleyeceğim. CHR grafiğindeki yaşanan gelişmeleri teknik açıdan ele alacağız. Ayrıca Chromia grafiğindeki olası hareketleri değerlendirmeye çalışacağız. Sizleri çok fazla bekletmeden CHR fiyat analizimize başlayalım.

728×90 muhabbit - Chromia Grafiğinde Simetrik Üçgen Formasyonu! CHR Fiyat Analizi300x250 muhabbit - Chromia Grafiğinde Simetrik Üçgen Formasyonu! CHR Fiyat Analizi

CHR Fiyat 30 Ocak 2022

Bir haftadır destek ve direnç bölgesi arasında hareketini sürdüren Chromia henüz yönüne karar verebilmiş değil. Şu an 0,5449 dolar seviyesinde işlem gören CHR, analiz kısmında bahsedeceğim formasyonunun sona ermesiyle yönüne karar verecektir.

CHR Grafik 30 Ocak 2022

QvLUffth - Chromia Grafiğinde Simetrik Üçgen Formasyonu! CHR Fiyat Analizi
Chromia CHR fiyat grafiği 30.01.2022. 2 saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

TradingView aracılığıyla hazırladığım grafiğim 2 saatlik zaman dilimindedir. Grafik üzerinde kullandığım veriler Binance borsasının sağladığı Chromia/TetherUS (CHR/USDT) paritesine aittir. Grafiğimizi teknik açıdan incelemek için destek ve direnç bölgeleri eklenmiştir. Destek ve direnç bölgelerimizin yanında grafik üzerinde simetrik üçgen formasyonu bulunmaktadır. Fiyatın, simetrik üçgen formasyonundan aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri belirtilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

CHR Analiz 30 Ocak 2022

Her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerimizi mor alanlar ile belirttim. Grafiğimizde takip etmemiz gereken yapı, simetrik üçgen formasyonu olacaktır. Yükseliș hareketlerinin,  bir önceki tepe bölgesinin altında olması ve dip seviyelerinin bir önceki dip seviyesinin üzerinde olması sonucu olușan formasyondur. Son olarak formasyonumuz sona ermeden, fiyatın gideceği yönü belli etmek pek mümkün değildir.

Chromia grafiğimizi yukarıda belirttiğim gibi simetrik üçgen formasyonu ile takip etmeye devam edeceğim. Zamansal olarak formasyonun yönünü belli etmesi için pek uzun bir süre yok. Bu nedenle trend çizgileri üzerine alarm kurmak mantıklı olacaktır.

Chr Fiyat Analizi3 - Chromia Grafiğinde Simetrik Üçgen Formasyonu! CHR Fiyat Analizi

CHR Yorum 30 Ocak 2022

Simetrik üçgen formasyonunun kırılım yönünü takip ederek işlem fırsatı bulabiliriz. Umarım simetrik üçgen formasyonu yukarı yönlü kırılır ve yatırımcıları mutlu eder.

Chromia grafiğimiz için teknik değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

22 Ocak 2022 tarihinde hazırladığım Chromia fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Chromia Türkiye telegram grubuna buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde CHR/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar