Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66552.41
0.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3250
2.73%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.09
2.06%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.5
0.91%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Chromia Paris Blockchain Zirvesi’ne Katıldı

Relational blockchain teknolojisiyle bilinen dapp platformu Chromia, 13-14 Nisan 2022 tarihlerinde Paris Blockchain Zirvesi’ne katıldı.

Clock
Paylaş
Chromia Paris Blockchain Zirvesi’ne Katıldı

Relational blockchain teknolojisiyle bilinen dapp platformu Chromia, 13-14 Nisan 2022 tarihlerinde Paris Blockchain Zirvesi’ne katıldı.

Paris NFT Günü’nün de kutlandığı etkinlik Palais Brongniard’da gerçekleşti. NFT sektörüne dair Avrupa’da gerçekleştirilen en büyük etkinliklerden biri olan zirvede, sektöre dair konferanslar yer aldı. NFT’nin önde gelen isimlerinden oluşan katılımcı kitlesi, bir dizi bilgilendirici konuşma ile sektördeki son durumu meraklılara aktardı.

728×90 muhabbit - Chromia Paris Blockchain Zirvesi'ne Katıldı300x250 muhabbit - Chromia Paris Blockchain Zirvesi'ne Katıldı

Chromia’nın da birçok üye ve ortağının da katıldığı etkinlikte, Chromia ekibi pek çok panele katılıp röportajlar vererek dikkat çekti.

Chromia’nın Şef Çözüm Yetkilisi Zara Zamani ise Moda Teknolojisinde İlk Adımı Doğru Şekilde Atmakbaşlığı altında yaptığı konuşmasında moda ve lüks ürün markalarını sanal evrenlerde bekleyen fırsatlara değindi. Zamani, bu markaların gerçek dünyadaki faaliyetlerini metaverse gibi sanal platformlara blockchain ve NFT teknolojilerini kullanarak taşıyabileceklerini belirtti.

Zamani aynı zamanda Chromia’nın relational blockchain teknolojisinde oluşturulacak uygulamaların sağladığı rekabet avantajlarına da değindi. Chromia Originals’ın NFT standardını kullanmanın artılarına dikkat çekti.

Paris Blockchain Zirvesi 901x600 - Chromia Paris Blockchain Zirvesi'ne Katıldı
Paris Blockchain Zirvesi

Chromia Stantı Paris’te İlgi Odağı Oldu

Chromia ekibi ayrıca gösteri katında bir stanta da ev sahipliği yaptı. Oldukça ilgi gören stant, pek çok mevcut ve potansiyel Chromia ortağının da uğrak noktası oldu. Standa gelen katılımcılara Originals, Chromia, ChromaWay, My Neighbor Alice ve Mines of Dalarnia gibi projelerde yaşanan gelişmeler ve yenilikler aktarıldı.

İlginizi çekebilir: Blockchain Nedir?

Etkinlik sonrası yazılı bir metin yayımlayan Chromia ekibi, gördüğü ilgi için tüm katılımcılara teşekkür ederken, gelecekte de benzer etkinliklerde var olmayı iple çektiklerini belirtti.

Chromia merkeziyetsiz uygulamaların yer aldığı halka açık bir platform olarak ön plana çıkıyor. Relational blockchain teknolojisi sayesinde Chromia, kullanıcılara ve yazılımcılara yüksek hız ve verimlilikte işlemler vadediyor.

Veriler üzerine kurulu olan modern dünyada hemen her çevrim içi servis hizmeti çeşitli veri tabanları üzerine kurulu. Chromia ise relational blockchain teknolojisiyle relational veri tabanları ile blockchain’i bir araya getiriyor. Böylece kullanıcı dostu, geliştirilmesi kolay merkeziyetsiz uygulamaların oluşturulmasının önünü açan Dapp platformu, DeFi’dan NFT’lere hemen her sektöre yönelik hizmetler sunuyor.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar