Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64694.57
-2.57%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3410.73
-3.62%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.91
-9.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $579.8
-4.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Citigroup Kripto Para Departmanını Büyütüyor!

Firmaya göre; müşterileri giderek daha da fazla kripto para alanına ilgi duymaya başladı ve şirket bundan geri kalmak istemiyor.

Clock
Paylaş
Citigroup Kripto Para Departmanını Büyütüyor!

Uzun bir zamandır kripto paralar ile ilgilenen Citigroup, yeni kripto para departmanı için 100 kişiyi daha işe almak istiyor!

Citigroup Kripto Para Departmanını Genişletecek!

Bloomberg’den elde ettiğimiz bilgilere göre Citigroup, dijital varlık ekibini büyütmek ve en az 100 kişiyi işe almak istiyor.

728×90 muhabbit - Citigroup Kripto Para Departmanını Büyütüyor!300x250 muhabbit - Citigroup Kripto Para Departmanını Büyütüyor!

Puneet Singhvi, Citi’nin kurumsal müşteri grubu için firmanın yeni dijital varlık başkanı olacak.

Singvi, yeni pozisyonunda iş geliştirme denetleyicisi Emily Turner’a rapor verecek.

Emily Turner, konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

Verimlilik, anında işleme, programlanabilirlik ve şeffaflık dahil olmak üzere blockchain teknolojisinin sunduğu şeylerin potansiyeline inanıyoruz.

Görünüşe göre Puneet ve ekibi, yeni kurulan şirketler ve düzenleyiciler dahil olmak üzere iç ve dış kurumlar ile ilişki kuracak.

Citigroup, e-posta yoluyla gönderilen bir bültende şunlardan bahsetti:

Herhangi bir ürün ve hizmet sunmadan önce; kendi düzenleyici çerçevelerimizi, beklentilerimizi karşılamak adına gelişen pazarlardaki riskleri ve düzenleyici ortamı izlemekteyiz.

Ek olarak Shobbit Maini ve Vasant Viswanathan, Citigroup’un küresel blockchain ve dijital varlık bölümünün eş başkanları olacak.

Citigroup, müşterilerine kripto para erişimi sağlamak adına haziran ayında dijital varlık bölümünü başlatmıştı. Ağustos ayına kadar firma, Bitcoin vadeli işlemleri için başvuruda bulundu ve düzenleyici onay almak için hazırdı.

Firmaya göre müşterileri giderek daha da fazla kripto para alanına ilgi duymaya başladı ve şirket bundan geri kalmak istemiyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar