BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

Club Penguin Artık Avalanche Ağında!

Penguin Finance’in Club Penguin’i Avalanche ağında!

Yayın:

-

penguen finance avax

Penguin Finance’in Penguen Kulübü (Club Penguin) artık Avalanche ağında!

Club Penguin ile Avalanche ağı üzerindeki projelerden token kazanmak ve farklı sözleşmelerle stake edebilmek mümkün.

Club Penguin (Penguen Kulübü) Nedir?

Penguin Finance’in Penguin Kulübü (Club Penguin), tek varlıklı bir iPEFI stake protokolüdür. Hisse alımı olarak düşünülebilen Club Penguin ile Avalanche’a özgü projelerden token kazanmak için farklı sözleşmelerde iPEFI stake edilebilir.

Herhangi bir kilitlenme süresi olmayan iPEFI ile istenilen zamanda stake etme şansı yakalanıyor. Bununla birlikte para çekme ücreti olmayan kulüpte, kalıcı kayıp riski de bulunmuyor.

Club Penguin’de bir de iceberg kavramı bulunmakta. Buzdağı anlamına gelen iceberg, akıllı sözleşmeleri temsil etmekte. Ortak olunan her proje ile kullanıcıların ücretsiz token kazanmak için iPEFI’lerini paylaşacak. Paylaşılan iPEFI’lerin de akıllı sözleşmeyi temsil eden kendine ait bir buzdağı (iceberg) olacak.

Buzdağları (iceberg) eridiğinden dolayı Penguin ekibi, her bir iceberg’ün sınırlı bir stake süresi olması gerektiğini düşündüklerini ifade etmekte. Bununla birlikte buzdağına (iceberg) bağlı olarak stake süresinin 7 ila 14 gün arasında değişeceği ifade edildi.

Konu hakkında detaylı bilgi için Penguin Finance’in Medium sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

bybit 300x250 - Club Penguin Artık Avalanche Ağında!
Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit

Trend Haberler