Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59998.01
3.85%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3195.85
2.60%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.03
1.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $537.8
1.11%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Coin98, Boba Network’ü Destekleyeceğini Açıkladı!

Coin98 yeni ortaklığını duyurdu!

Clock
Paylaş
Coin98, Boba Network’ü Destekleyeceğini Açıkladı!

Eylül 2021’de halka açık ağını piyasaya süren Boba Network, Mobil cüzdanına Coin98’i entegre edecek.

Bildiğiniz gibi Ethereum ağı merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesi konusunda en yaygın ağ olarak öne çıkıyor.

728×90 muhabbit - Coin98, Boba Network'ü Destekleyeceğini Açıkladı!300x250 muhabbit - Coin98, Boba Network'ü Destekleyeceğini Açıkladı!

Bu durumdan dolayı Ethereum ağı yüksek gas ücretleri ve ağ tıkanıklıklarıyla baş etmekte.

Bu durumdan ötürü geliştirilen Layer 2 ölçeklendirme çözümleri, Ethereum ağından daha ölçeklenebilir, daha hızlı ve daha uygun maliyetli çözümler olarak öne çıkıyor.

Boba Network’ün halka açık ağı, Ethereum Virtual Machine uyumlu bir Layer 2 çözümü olarak öne çıkarken, OMG ağının ölçekleme yeteneklerini bünyesinde barındıran Boba Network, yüksek kullanıcı deneyimi sunmanın yanı sıra gas ücretlerini de düşürmeyi amaçlıyor.

Boba Network’ün bir diğer ayrıcalığı ise kripto paraları Boba ağından Ethereum ağına kolay bir şekilde transfer edebilmesidir. Ayrıca NFT köprüsü sayesinde NFT’lerin ağdan ağa aktarımını kolaylaştırır ve maliyeti düşürür.

Bu sayede Coin98 Wallet, kullanıcılarını Ethereum ağının yüksek ücretlerinden kurtarmayı planlıyor.

Artık Coin98 kullanıcıları, Boba Network cüzdanlarını sisteme entegre edebilecek ve blockchain üzerindeki varlıkları cüzdanlarına aktarabilecek.

Bununla birlikte Coin98 ekibi, Boba Network üzerinde yer alan merkeziyetsiz uygulamalara bağlanma konusunda hızlı ve kusursuz bir deneyim sağlamak adına çok çalıştığını belirtiyor.

Ayrıca Ethereum ve Boba Network arasındaki köprü, Coin98 Wallet’ın büyüyen topluluğu için fayda sağlarken bu sayede kullanıcılar daha ölçeklenebilir bir yapıyla işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Gelecek planları arasında Boba Network ile yakın bir ortaklık çalışması yapmayı planlayan, Coin98 Wallet, kripto para sektöründeki bazı zorlukların üstesinden gelmek için beraber çalışacağını belirtiyor.

Boba Network’ün teknolojisinden yararlanacak olan Coin98, ürün-pazar uyumluluğu ile kullanıcı deneyimini geliştirmeye devam etmek istediğini her fırsatta belirtiyor.

DeFi alanına yeni değerler kazandırmak isteyen iki şirketin asıl amacı, kripto para ekosistemine giriş yapacak olan yeni kullanıcılar için sorunsuz deneyim yaşatmak istiyor.

Coin98 Wallet’ta Boba Network Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Coin98 Wallet kullanıcılarının gerçekleştirmesi gereken ilk adım, uygulamalarını en son sürüme güncellemesi olacak. Buradan iOS işletim sistemi için Coin98 Wallet’ı indirebilirsiniz. Android kullanıcıları ise buradan Coin98 Wallet’ı indirebilir.

Tek bir uygulama ile birçok blockchain üzerinde işlem yapabileceğiniz bu uygulama ile işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer halihazırda Coin98 Wallet kullanıcısıysanız, Boba Network entegrasyonunu kullanabilmek için cüzdanlarınızı yenilemeniz gerekecektir.

Boba Network ağı üzerindeki ETH cüzdanınız ana ekranda görünecektir. Cüzdanlarınızı kontrol etmek için “Manage“a tıklayabilirsiniz.

Kullanıcılar, Coin98 Wallet’ta Boba Network üzerindeki ETH cüzdanı için para gönderme ve çekme konusunda daha fazla bilgi almak isterse, Coin98’in hazırlamış olduğu rehbere göz atabilir.

Ayrıca kullanıcılar, varlıklarını Ethereum ağından Arbitrium ağına geçirmek için yerel köprüyü deneyebilir.

Boba Network Hakkında

Boba Network, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunmak adına Ethereum akıllı sözleşmelerinin ölçeklendirilmesine katkı sağlayan EVM uyumlu bir Layer 2 çözümü olarak öne çıkıyor.

Coin98 Wallet Nedir?

Coin98 Wallet, birden çok zincire destek sunan bir cüzdan olarak öne çıkıyor. Coin98 Wallet, dijital varlıkları ve NFT’leri saklamak, yönetmek, ticaretini yapmak ve takas etmek için kullanılabilir.

Coin98 Wallet, BTC, ETH, TOMO, Tron, Binance Smart Chain, Solana, Polkadot, Kusama, Huobi ECO Chain, Near, Avalanche, Binance Chain, Celo, Band, Kava, Cosmos, THORChain, Fantom, Polygon ve OKExChain olmak üzere birçok popüler blockchain ağına destek sunar.

Geçtiğimiz günlerde CyBall ile ortaklığını duyuran Coin98, NFT oyunları konusunda da ilerlemek istiyor.

Coin98, CyBall için çoklu zincir oyun ortamına entegre olacak bir portal olarak görev yapacak.

Futbol temalı bir oyun olan CyBloc Football, Play-to-Earn modeliyle oyuncuları platformuna çekmeye çalışıyor.

Takip etmek için: Telegram

Bilgi için: Website | Docs

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz ..

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar