Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66101.02
0.00%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3559.99
2.08%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.98
-0.33%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605.2
0.62%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase, ABD’li Müşterilerine Kripto Para Vadeli İşlemleri Sunmak İçin Lisans Aldı!

Coinbase borsası, Ulusal Vadeli İşlemler Birliği’nden ABD’li müşterilerine kripto para vadeli işlemleri sunmak için lisans aldığı açıkladı.

Clock
Paylaş
Coinbase, ABD’li Müşterilerine Kripto Para Vadeli İşlemleri Sunmak İçin Lisans Aldı!

Kripto para borsası Coinbase cephesinde önemli gelişmeler yaşanıyor. SEC ile davalık olan Coinbase borsası, Ulusal Vadeli İşlemler Birliği’nden ABD’li müşterilerine kripto para vadeli işlemleri sunmak için lisans aldığı açıkladı. Böylelikle ABD’li Coinbase müşterileri Coinbase Financial Markets aracılığıyla vadeli işlemlere doğrudan erişebilecekler.

728×90 muhabbit - Coinbase, ABD'li Müşterilerine Kripto Para Vadeli İşlemleri Sunmak İçin Lisans Aldı!300x250 muhabbit - Coinbase, ABD'li Müşterilerine Kripto Para Vadeli İşlemleri Sunmak İçin Lisans Aldı!

Coinbase konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“Coinbase, ABD’de halka açık bir şirket olmayı seçti. Çünkü ABD’nin kripto para ekonomisini benimseyerek en iyi şekilde hizmet edeceğine ve tüketici korumasında en yüksek standartları içeren düzenleyici çerçeveyi sunacağımıza inanıyoruz.”

Coinbase

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar