Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66762.01
-0.84%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3450.76
-1.74%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.44
3.83%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.6
-1.32%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Kripto Para Sektörü Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kripto para sektörü hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Clock
Paylaş
Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Kripto Para Sektörü Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kripto para sektörü hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Önümüzdeki yıl ABD’de yapılacak seçimlerde kripto para sektörünün önemli rol oynayacağını belirten Armstrong, Washington’un kripto para sektörünün gücünün henüz farkında olmadığını ifade etti.

728×90 muhabbit - Coinbase CEO'su Brian Armstrong, Kripto Para Sektörü Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu!300x250 muhabbit - Coinbase CEO'su Brian Armstrong, Kripto Para Sektörü Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu!

“Washington’dakilerin kripto para endüstrisinin gücünün henüz farkında olduğunu sanmıyorum. 2024 seçimlerinde ise kripto paralar büyük bir role sahip olacak”

Coinbase CEO’su Brian Armstrong

Brian Armstrong yaptığı açıklamalarda, ABD’de yaklaşık 56 milyon kişinin kripto para kullanmış olduğunu belirtti. Armstrong ABD regülasyon ortamına da değinerek, önümüzdeki yıl veya daha sonrasında SEC’nin yeni bir başkana sahip olabileceğini söyledi. Başkanlık seçimlerinde ise kriptoyu destekleyen adaylara bağış yapmayı planladıklarını ifade eden CEO, bu seçimde kripto topluluklarının gücünü göstermek istediklerini belirtti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar