Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65376.99
-2.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3510.74
-2.73%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.47
-5.76%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.6
-1.62%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Coinbase CEO’su Brian Armstrong: “SEC, Bitcoin Harici Tüm Kripto Para Birimlerini Kaldırmamızı İstedi”

Kripto para borsası Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, SEC hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Clock
Paylaş
Coinbase CEO’su Brian Armstrong: “SEC, Bitcoin Harici Tüm Kripto Para Birimlerini Kaldırmamızı İstedi”

Kripto para borsası Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, SEC hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bildiğiniz üzere SEC, yakın zaman önce kripto para borsası Coinbase’i kayıt dışı hizmet vermekle suçlayarak dava açmıştı. Dava sonrası harekete geçen Brian Armstrong ise Financial Times’a, SEC ile aralarında geçen diyologları anlattı.

728×90 muhabbit - Coinbase CEO'su Brian Armstrong: "SEC, Bitcoin Harici Tüm Kripto Para Birimlerini Kaldırmamızı İstedi"300x250 muhabbit - Coinbase CEO'su Brian Armstrong: "SEC, Bitcoin Harici Tüm Kripto Para Birimlerini Kaldırmamızı İstedi"

Armstrong açıklamalarında, SEC’in davadan önce Coinbase borsasından Bitcoin hariç her kripto para birimini listeden çıkarmasını istediğini, SEC’in bu tavsiyesi üzerine mahkemeye gitmekten başka seçeneklerinin kalmadığını belirtti.

Financial Times’a konuşan Brian Armstrong şu açıklamalarda bulundu:

“Bize geldiler ve “Bitcoin dışında kalan her varlık yatırım sözleşmesidir” dediler. Biz de onlara, bu sonuca ne şekilde vardıklarını sorduk. Bizim yorumuzun bu olmadığını söyledik. Onlar ise “Size açıklama yapmak zorunda değiliz” şeklinde cevap verdiler. Ne olursa olsun Bitcoin dışında kalan her kripto paranın Coinbase’den kaldırılması gerektiğini belirttiler.”

Brian Armstrong

SEC ve Coinbase Arasındaki Davada Önemli Tarihler Belli Oldu!

SEC-Coinbase davasındaki takvim ise geçtiğimiz haftalarda belli olmuştu. Takvime göre kripto para borsası Coinbase, SEC’in suçlamalarına karşı ilk savunmayı 4 Ağustos 2023 tarihinde yapacak. Davada hakim Katherine Failla ilk olarak Coinbase’in savunmasını dinleyecek. 11 Ağustos 2023 tarihinde ise, davaya uzman konumunda müdahil olan kişiler kripto para borsası Coinbase’e olan desteklerini belirten fikirlerini ve evraklarını mahkemeye sunacaklar.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar