Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68522.63
0.80%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3861.25
0.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.27
0.89%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.4
0.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase CEO’su NFT’ler Hakkında Açıklama Yaptı!

Brian Armstrong: ”NFT’ler, ileride kripto para sektöründen daha popüler olabilir.”

Clock
Paylaş
Coinbase CEO’su NFT’ler Hakkında Açıklama Yaptı!

Yakında kendi NFT platformunu çıkarmaya hazırlanan Coinbase şirketinin CEO’su Brian Armstrong NFT’ler hakkında açıklama yaptı.

Geçtiğimiz Salı günü (9 Kasım 2021) üçüncü çeyrek finansal raporunu yayımlayan şirket, 1,2 milyar $ gelir elde ettiğini bildirdi. Bildiğiniz gibi firma, Nasdaq’ta halka açık bir şekilde listelenmişti.

728×90 muhabbit - Coinbase CEO'su NFT'ler Hakkında Açıklama Yaptı!300x250 muhabbit - Coinbase CEO'su NFT'ler Hakkında Açıklama Yaptı!

Coinbase NFT platformu ile, borsa operasyonlarını farklı bir noktaya taşımayı planlıyor.

Coinbase CEO’su konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

NFT’ler bizi heyecanlandırıyor. NFT sektörü gelecekte kripto paralar gibi geniş bir alana yayılacak. Belki de NFT’ler kripto para sektöründen daha da popüler olacak.

Geçtiğimiz Ekim ayında kendi NFT platformunu duyuran şirket; kullanıcılarına Ethereum ağı üzerinde NFT oluşturmasına, satmasına, almasına ve saklamasına izin verecek. Bunun yanı sıra Coinbase’in yeni ürün, farklı ürünleri ve sanatçıları takip etmeleri için kolaylık sağlayacak. Yani platform, bir nevi sosyal medya ürünleri gibi çalışacak.

Elde ettiğimiz bilgilere göre Coinbase’in NFT platformu şimdiden ciddi oranda talep görmeye başlamış. Coinbase, NFT platformu için bekleme listesinde yaklaşık 1 milyondan fazla kişinin olduğunu belirtiyor.

Bununla birlikte Coinbase, 2021’in ikinci çeyreği itibarıyla toplamda 68 milyon doğrulanmış kullanıcıya ev sahipliği yaptığı belirtiliyor.

Coinbase’in rakip olacağı bir platform olan OpenSea, son 30 gün içinde 230.000 kullanıcının yaptığı işlemlere ev sahipliği yaptı. Bu işlemlerin toplam değeri ise 1.7 milyar $’ın üstünde.

NFT sektörünün popülerleşmesi, Coinbase gibi büyük kripto para firmalarının ilgisini çekti. Bildiğiniz gibi FTX, Binance ve OKEx gibi sektörün önde gelen kripto para borsaları, kendi NFT platformlarını kurmak için harekete geçti.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar