Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70153.31
0.02%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3799
4.14%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.11
4.63%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $618.5
3.98%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase İş Teklifini Sonlandırdığı Kişileri Veri Tabanında Topluyor!

Coinbase borsası işe alım süreçlerini dondurduğu kişiler için kollarını sıvadı.

Clock
Paylaş
Coinbase İş Teklifini Sonlandırdığı Kişileri Veri Tabanında Topluyor!

Kripto para piyasasında zor zamanlar devam ederken, büyük kripto para borsaları da bu krizden etkilenmeye devam ediyor. 2022 yılının ilk çeyrek kazanç raporunda zarar açıklayan ünlü kripto para borsası Coinbase, geçtiğimiz günlerde işe alım süreçlerini dondurduğunu açıklamıştı.

728×90 muhabbit - Coinbase İş Teklifini Sonlandırdığı Kişileri Veri Tabanında Topluyor!300x250 muhabbit - Coinbase İş Teklifini Sonlandırdığı Kişileri Veri Tabanında Topluyor!

Açıklamada ise şu ifadeler yer almıştı:

 “Öngörebildiğimiz bir gelecek için işe alım pozisyonlarını durduruyoruz ayrıca anlaşma sağlanan işe alımlarını da iptal ediyoruz.”

Bu karar üzerine kamuoyundan büyük tepki toplayan Coinbase, iş teklifini iptal ettiği kişiler için bir veri tabanı başlattığını duyurdu.

Coinbase,Yetenek Merkezi Açıyor!

coinbase 1200x600 - Coinbase İş Teklifini Sonlandırdığı Kişileri Veri Tabanında Topluyor!
Coinbase

Coinbase işe alım süreçlerini dondurmasıyla arka planda birçok mağdur kişi bırakmıştı. Bu mağduriyeti gidermek isteyen kripto para borsası, yeni yol arayışına girdi. Coinbase şirketi, işe alım sürecinde olduğu personellere yönelik veri tabanı oluşturduğunu açıkladı.

Coinbase şirketi tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadeler yer aldı:

“En son işe alım güncellememizin ardından, büyük roller arayan üstün yetenekli bazı kişiler bulunmakta. Bugün, bu insanları bu fırsatlarla buluşturmaya yardımcı olmak için Coinbase Talent Hub’ı başlatıyoruz.”

Coinbase’in başlatmış olduğu bu veri tabanında iş arayan personellerin mevcut şirketleri ve iletişim bilgileri yer alıyor. Ayrıca Coinbase’in başlatmış olduğu bu uygulamaya, iş arayan başka kullanıcılar da iletişim bilgilerini ekleyebilecek.

Coinbase bu uygulamayı duyurmasının ardından, kamuoyunda büyük yankı uyandırmayı başardı. Sosyal medyada bazı kullanıcılar bu olayları onur kırıcı bir hamle olarak nitelendirirken, eleştirilerin odağındaki Coinbase’den henüz bir açıklama gelmedi.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar