Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59750
3.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3190.64
2.32%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.01
0.97%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.8
0.64%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase, İşlem Ücretini Kaldıran Bir Abonelik Hizmetini Test Ediyor!

Müşteriler, her işlem için bir ücret olmaksızın Coinbase platformunda dijital para birimleri ticaret işlemlerini yapabilecek.

Clock
Paylaş
Coinbase, İşlem Ücretini Kaldıran Bir Abonelik Hizmetini Test Ediyor!

Önde gelen kripto para borsası Coinbase, kullanıcıların gelişmiş özelliklere erişim sağlaması için yeni bir abonelik tabanlı hizmeti test etmeye başladı. 

Coinbase One olarak adlandırılan bu yeni abonelik ürünü, başlamak için az sayıda kullanıcıya sunulacak. Yeni platformun avantajları arasında sıfır ücretli ticaret “tatillerde ve hafta sonlarında bile” öncelikli telefon desteği yer alıyor.

728×90 muhabbit - Coinbase, İşlem Ücretini Kaldıran Bir Abonelik Hizmetini Test Ediyor!300x250 muhabbit - Coinbase, İşlem Ücretini Kaldıran Bir Abonelik Hizmetini Test Ediyor!

Borsa tarafından bu yeni abonelik hizmetinin başlatılmasının, Coinbase‘in gelirinin çoğunu işlem ücretlerinden elde eden perakende işini çeşitlendirmesine yardımcı olabileceği söyleniyor. Borsanın ayrıca, sunulan fayda sağlayan hizmet türlerini özetleyen sayfanın ekran görüntüsüne göre ek hesap koruması eklemeyi planladığı belirtiliyor. Borsa, konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Coinbase hesabınızdaki herhangi bir fon, bir hesap ele geçirme nedeniyle tanımadığınız biri tarafından çalınırsa, 1 milyon dolara kadar zararı geri alma hakkını elde edebilirsiniz.”

Konu ile ilgili olarak bir sözcünün yaptığı açıklamada, Coinbase’in, müşterileri için bir abonelik ürününü test etmeye başladığı belirtildi.

“Test grubundaki müşteriler, her işlem için bir ücret olmaksızın Coinbase platformunda dijital para birimleri satın alma, satma ve dönüştürme olanağına sahip olacak. Müşterilerimize farklı şekillerde hizmet veriyoruz. Şu anda hala erken aşamadayız, bu nedenle gelecekteki ürün deneyimiyle ilgili her şey kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimlerle şekillenecek.”

Coinbase, görünüşe bakılırsa diğer perakende odaklı aracı kurumların yaptığı şekilde adımlar atmaya başlıyor. Örneğin, Robinhood, kullanıcılara daha kaliteli piyasa verilerine ve marj yatırımına erişim sağlayan aylık bir abonelik hizmeti olan Robinhood Gold adlı bir hizmet sunuyor. 

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar