Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68536.17
0.82%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3858.53
0.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.28
1.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.5
0.58%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase, Maliyetleri Düşürmek İçin Yeni Yollar Arıyor!

Popüler kripto para borsası Coinbase zor günler yaşanmaya devam ediyor.

Clock
Paylaş
Coinbase, Maliyetleri Düşürmek İçin Yeni Yollar Arıyor!

Kripto para piyasasındaki düşüşlerle birlikte ünlü kripto para borsalarından biri olan Coinbase cephesinde de zor günler yaşanmaya devam ediyor. Kripto para piyasasında uzun zamandır devam eden düşüşlerle birlikte zor günler yaşayan Coinbase, ilk olarak işe alımlarını durdurma kararı almıştı. Sonrasında Moody’s tarafından kredi notu düşürülmesiyle daha da zor duruma düşen Coinbase borsası piyasa koşullarından daha fazla zarar görmemek için maliyetlerini düşürmek için yeni yollar arayışında.

728×90 muhabbit - Coinbase, Maliyetleri Düşürmek İçin Yeni Yollar Arıyor!300x250 muhabbit - Coinbase, Maliyetleri Düşürmek İçin Yeni Yollar Arıyor!

Konuyla ilişkili olarak Coinbase CEO’su Brian Armstrong CNBC’ye yapmış olduğu açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“Geçmişe dönüp baktığımızda, küresel piyasaya biraz fazla ABD mantığını uygulamış olabiliriz ve aslında bunun son birkaç yıldır yaptığımız bir hata olabileceğini söyleyebilirim. Bunu değiştiriyoruz.”

Brian Armstrong

Brian Armstrong açıklamalarının devamında 12-18 ay sürebilme ihtimali olan ayı piyasasına yönelik önlem aldıklarını bu sebeple de maliyet düşüreceklerini ifade etti. Armstrong’a gelecekte daha fazla işten çıkarma olup olmayacağı sorulduğunda ise, Armstrong “asla asla demek istemezsiniz” şeklinde cevap verdi.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Yaşanan Ayı Sezonununu Olağan Karşılıyor!

coinbase 800x400 1 1200x600 - Coinbase, Maliyetleri Düşürmek İçin Yeni Yollar Arıyor!

Armstrong açıklamalarının devamında kripto para borsası Coinbase’in faaliyetlere başlamasından itibaren 10 yılda toplamda dört kez ayı sezonu yaşadıklarını, yaşanan bu düşüşlerin enteresan bir durum olmadığının altını çizdi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar