Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68565.89
-0.77%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3911.87
4.11%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.91
-2.10%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $604.1
0.27%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Coinbase Pro, Solana’yı (SOL) Listeliyor!

Coinbase, Pro versiyonunda Solana’yı (SOL) listeleyeceğini duyurdu.

Clock
Paylaş
Coinbase Pro, Solana’yı (SOL) Listeliyor!

Küresel kripto para borsası Coinbase, profesyonel kripto para yatırımcıları için açtığı Pro platformunda Solana’yı (SOL) listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase, Pro kullanıcılarına bugün (20 Mayıs 2021) işlem yapmadan önce platformlarına Solana’yı (SOL) ekleyebileceklerini duyurdu. Bu duyuruyla birlikte Coinbase Pro’da artık SOL da olacak.

Coinbase’in blog sayfasında yayımlanan duyuruyla birlikte Coinbase Pro, likidite sağlanırsa 24 Mayıs 2021 Türkiye saati ile 19:00’da SOL alım satımına başlanabileceğini müjdeledi.

Platformda yeterli SOL arzı sağlandıktan sonra, SOL/USD, SOL/BTC, SOL/EUR, SOL/GBP ve SOL/USDT pariteleriyle üç aşamada olmak üzere alım satımların başlayacağını da ekledi.

728×90 muhabbit - Coinbase Pro, Solana'yı (SOL) Listeliyor!300x250 muhabbit - Coinbase Pro, Solana'yı (SOL) Listeliyor!

Solana (SOL) Nedir?

Solana Network, Anatoly Yakovenko’nun 2017 yılında hayata geçirdiği bir projedir. Küresel olarak dağıtılmış network, saniyede yaklaşık olarak 50 bin işlem yapmaktadır. Bununla birlikte hızlı bir şekilde yapılan işlemlerin komisyonları da düşük olmaktadır. Bu açıdan yatırımcıların ilgisini çekmiştir.

Solana (SOL) ise, Solana ekosisteminin yerel token’ıdır. Solana’nın (SOL) toplamda 492 milyon adet arzı bulunmakta ve bu arzın 292 milyon adeti şu an dolaşımda olmaktadır.
Detaylı bilgi için:

Solana (SOL) Fiyat Grafiği

mCYKpp0S - Coinbase Pro, Solana'yı (SOL) Listeliyor!
Solana (SOL) fiyat grafiği tüm zamanlar

Solana (SOL) şu anda (20.05.2021/21:07) 47 dolardan işlem görmekte. Yaklaşık 1 yıllık dönemi oldukça iyi geçiren Solana’nın (SOL) Mart ayından itibaren bir ralli içerisinde olduğu gözlenebilir.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar