Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59923
2.26%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3192.31
0.90%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.69
-0.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.8
1.32%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase, Türev Ürünler Sunmak İçin Ulusal Vadeli İşlemler Birliği’ne Başvuruda Bulundu!

Borsa vadeli işlemleri başlatmak için ilk adımı attı.

Clock
Paylaş
Coinbase, Türev Ürünler Sunmak İçin Ulusal Vadeli İşlemler Birliği’ne Başvuruda Bulundu!

Önde gelen kripto para borsası Coinbase, vadeli işlem ticareti sunmak için ilk adımı attı. Bu kapsamda borsa sürecin bir parçası olarak ülkenin en iyi türev özdenetim organizasyonuna (SRO) üye olmak istiyor.

728×90 muhabbit - Coinbase, Türev Ürünler Sunmak İçin Ulusal Vadeli İşlemler Birliği'ne Başvuruda Bulundu!300x250 muhabbit - Coinbase, Türev Ürünler Sunmak İçin Ulusal Vadeli İşlemler Birliği'ne Başvuruda Bulundu!

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Coinbase haberi onayladı ve şu ifadelere yer verdi:

“Bugün Coinbase, NFA’ya bir FCM (Vadeli İşlemler Komisyonu) Tüccarı olarak kaydolmak için bir başvuruda bulundu. Bu, tekliflerimizi genişletmek ve platformlarımızda vadeli işlemler ve türevler ticareti sunmak için bir sonraki adımdır.”

Bloomberg tarafından paylaşılan bilgilere göre Coinbase Financial Markets Inc., 15 Eylül tarihli Ulusal Vadeli İşlemler Birliği’ne başvurusunu gerçekleştirmiş.

Yapılan başvuruya ait herhangi bir onay zamanlaması bulunmazken, Coinbase’in başvurusunun, SRO web sitesinde “bekleyen bir NFA üyesi” olarak listelendiği görülüyor.

coinbase vadeli islemler 1119x600 - Coinbase, Türev Ürünler Sunmak İçin Ulusal Vadeli İşlemler Birliği'ne Başvuruda Bulundu!

Coinbase kurumsal satış başkanı Brett Tejpaul, yakın zaman önce yaptığı bir röportajda, şirketin yol haritasının bir parçası olarak vadeli işlemler de dahil olmak üzere türevlerin rolünü vurguladı. Ayrıca, gelecekteki müşterilerden yatırım almak için daha geniş bir çabanın parçası olarak türev piyasasının oluşumuna ve türevler, vadeli işlemler, opsiyonlar, takaslar, yapılandırılmış ürünler gibi yatırım araçlarının borsaya eklenmesi hakkında açıklamada bulundu.  

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar