Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66683.32
1.29%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3426.2
0.16%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.32
-1.58%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $585.3
0.62%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Coinbase’den Duyuru: 41 İşlem Çifti Kaldırılıyor!

Clock
Paylaş
Coinbase’den Duyuru: 41 İşlem Çifti Kaldırılıyor!

Uzun süren ayı piyasasının sonuçları olarak, borsalar düşük hacimli ve maliyet yükü olan pariteleri platformlarından temizliyorlar. Özellikle Coinbase ve Binance son zamanlarda çok fazla altcoin’i delist edeceklerine dair açıklamalar yapıyorlar.

Günün bir diğer önemli duyurusu ise Coinbase’in, Paypal’ın stablecoin’i PYUSD’yi listeleyeceğini açıklaması oldu. Coinbase’in platformundan 13 Eylül’de kaldıracağı 41 işlem çifti ise şöyle:

ALCX-USDT, BIT-USDT, BOBA-USDT, BOND-USDT, CLV-EUR, CLV-USDT, CTX-EUR, CTX-USDT, DDX-USDT, DIA-EUR, DIA-USDT, DYP-USDT, FARM-USDT, FIDA-EUR, FIDA-USDT, FIS-USDT, HOPR-USDT, INDEX-USDT, KRL-EUR, KRL-USDT, MATH-USDT, MDT-USDT, NCT-EUR, NCT-USDT, NEST-USDT, ORN-BTC, ORN-USDT, POLS-USDT, PRQ-USDT, QSP-USDT, SHPING-EUR, SHPING-USDT, SUKU-EUR, SUKU-USDT, SYLO-USDT, TIME-USDT, WAMPL-USDT, WCFG-BTC, WCFG-EUR, WCFG-USDT, XCN-USDT

728×90 muhabbit - Coinbase'den Duyuru: 41 İşlem Çifti Kaldırılıyor!300x250 muhabbit - Coinbase'den Duyuru: 41 İşlem Çifti Kaldırılıyor!

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar