Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59452.73
2.84%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3172.35
1.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.97
0.46%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $534.6
0.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Coinbase’in 2018’den Beri Compound Yatırımı Varmış!

Compound ile son dönemde yakın ilişkide olan Coinbase, ilişkinin 2018’e dayandığını da açıklamış durumda.

Clock
Paylaş
Coinbase’in 2018’den Beri Compound Yatırımı Varmış!

Coinbase az önce yapıtığı duyuru ile birlikte uzun zamandır desteğini belli ettiği DeFi platformu Compound’un tokeni COMP’u, Coinbase Pro’da listelediğini açıkladı.

22 Haziran itibariyle başlayacak işlemlerle birlikte DeFi tokeni Coinbase Pro’da işlem görecek. Bildiğiniz üzere Coinbase ilk olarak Custody platformunda COMP tokeni listelediğini duyurmuştu. Yeni adım ile birlikte Coinbase, Compound için bütün seçenekleri oluşturmuş görünüyor.

Kullanıcılar COMP/USD ve COMP/BTC paritelerinden işlemlerini gerçekleştirebilecek.

2018’de Yatırım Yapmışlar

Compound ile son dönemde yakın ilişkide olan Coinbase, ilişkinin 2018’e dayandığını da açıklamış durumda. 2018 yılında gerçekleşen yatırımı sonucu COMP tokenleri bulunduğu belirten Coinbase, DeFi ile uzun zamandır içli dışlı olduğunu da açıklamış bulunuyor.

Screenshot 1 8 - Coinbase'in 2018'den Beri Compound Yatırımı Varmış!

COMP Token

COMP Token, Compound platformunun yönetişim tokeni olarak tanımlanabilir. Birkaç ay önce COMP Token’in duyurusunu yapan platform, sistemi tam anlamıyla merkeziyetsiz hale getirebilmek için kullancıılarına COMP tokeni dağıtacağını duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde dağıtılmaya başlanan COMP Token sayesinde kullanıcılar platform üzerinde söz sahibi olabilecek.

Tokenlerini kullanarak değişiklik önerisinde bulunabilecek olan kullanıcılar bu sayede platformdaki değişiklikler için evet ya da hayır oyu kullanabilecek. Ek olarak token sahipleri istediği değişiklikleri de oylamaya sunabilecek.

Coinbase ile Compound ilişkisini nasıl yorumlarsınız?

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar