Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60272
2.80%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3205.69
1.34%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.88
0.39%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $539.4
1.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Coinbase’in, BtcTurk’u 3.2 Milyar Dolara Satın Almayı Planladığı İddia Edildi!

Brian Armstrong’un, Coinbase’in yasal olarak faaliyet gösterebileceği her ülkeye genişleme planları dahilinde bu olası satışı gerçekleştirmek istediği bildiriliyor.

Clock
Paylaş
Coinbase’in, BtcTurk’u 3.2 Milyar Dolara Satın Almayı Planladığı İddia Edildi!

Amerika Birleşik Devletleri merkezli büyük kripto para borsası Coinbase‘in BtcTurk’u 3.2 milyar dolara satın almayı planladığı açıklandı.

Mergermarket’in 21.04.2022 Perşembe günkü raporunu öne süren Türk teknoloji medya kuruluşu Webrazzi‘ye göre, iki borsa Türk lirası ve Bitcoin’in (BTC) piyasa hareketine dayalı olarak yaklaşık 3,2 milyar dolara ulaşan bir fiyat üzerinde pazarlık yaptı. İki şirketten birinin ya da her ikisinin de bir ön sözleşme imzaladığı iddia ediliyor.

728×90 muhabbit - Coinbase'in, BtcTurk'u 3.2 Milyar Dolara Satın Almayı Planladığı İddia Edildi!300x250 muhabbit - Coinbase'in, BtcTurk'u 3.2 Milyar Dolara Satın Almayı Planladığı İddia Edildi!
Brian Armstrong Kimdir  Coinbase - Coinbase'in, BtcTurk'u 3.2 Milyar Dolara Satın Almayı Planladığı İddia Edildi!
Brian Armstrong

Coinbase Her Ülkeye Genişlemek İstiyor

Coinbase CEO’su Brian Armstrong‘un, Coinbase’in yasal olarak faaliyet gösterebileceği her ülkeye genişleme planları dahilinde bu olası satışı gerçekleştirmek istediği bildiriliyor. Ayrıca Coinbase’in 2022 Mart’da Latin Amerika merkezli kripto para aracı kurumu Mercado Bitcoin‘in ana şirketi olan 2TM‘yi satın almaya hazırlandığı açıklanmıştı.

Kısa bir süre önce Coinbase’in Türkiye’deki operasyonları için bir direktör aradığı da duyurulmuştu. Bu iş ilanına göre, direktörün sorumluluklarının bir kısmı borsanın ülkedeki “stratejik ortaklıklarını” hızlandırmayı içerecek.

Binance Türkiye’de Müşteri Hizmetleri Kurdu

Bununla beraber Binance’in de 14 Nisan’da kripto para ile ilgili dolandırıcılık olaylarını sona erdirmek amacıyla Türkiye’de bir müşteri hizmetleri merkezi kurduğu da duyuruldu.

BtcTurk Hakkında

2013 yılında açılan BtcTurk, Türkiye’nin ilk büyük kripto para borsalarından biridir. Ayrıca CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saatte 196 milyon dolardan fazla işlem hacmine sahip görünmektedir.

Daha fazla Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar