Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64462.01
-3.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3395.6
-4.34%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.75
-11.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $577.8
-4.98%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Coinbase’in CEO’su XRP’ye Olan Desteğini Gösterdi!

XRP topluluğu, Coinbase’in XRP’yi yeniden listeleyebileceğini düşünüyor!

Clock
Paylaş
Coinbase’in CEO’su XRP’ye Olan Desteğini Gösterdi!

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Ripple’ın (XRP) ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı mücadelesinde destek gösterdi.

Armstrong, bugün (26 Ekim 2021) sabah saatlerinde attığı “tweet”e göre, Ripple’ın davasının göründüğünden daha iyi gittiğini yazdı.

728×90 muhabbit - Coinbase'in CEO'su XRP'ye Olan Desteğini Gösterdi!300x250 muhabbit - Coinbase'in CEO'su XRP'ye Olan Desteğini Gösterdi!
brıan armstrong Twıtter

Brian Armstrong, kripto para endüstrisine karşı saldırılar başlatmanın politik olarak popüler olmadığını ve artık çok fazla yatırımcı olduğu için zarar görenlerin sesinin eskisinden daha yüksek çıktığını aktardı. Böylelikle SEC artık daha inisiyatifli davranıyor olabilir. Belki de BTC ETF’sinin kabul edilmesinin bir sebebi de yeni edindiği daha iyimser bir politik görüş olabilir.

Ripple’daki üst düzey yöneticiler, SEC’in tüketicileri korumak yerine onlara zarar verdiğini sık sık dile getirmişti. Coinbase’in CEO’su konu hakkında; SEC’in korumaya çalıştığı insanlar ve SEC’e saldıran insanların aynı olduğunu savundu.

XRP Coinbase’de Listelenebilir mi?

Armstrong’un tweet’leriyle beraber, Coinbase’in platformunda potansiyel olarak XRP’yi yeniden listelemesiyle ilgili söylentileri kaçınılmaz olarak yeniden gündem oldu.

SEC; 19 Ocak’ta Ripple’a, karşı bir dava açtı. Açılan davayla beraber XRP’nin fiyatı sert bir şekilde düşmeye başladı. Ripple piyasaya güvensizlik vermeye başladığı için çoğu kripto para borsasıyla beraber Coinbase’de davadan sonra XRP ticaretini askıya aldı.

Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz konu hakkında yaklaşık 1 hafta önce “tweet” atmıştı.

mike novogratz Twıtter

SEC’le olan savaşa rağmen XRP mücadeleye devam etti ve fiyatı yavaş yavaş yükseltti. Davanın henüz sonuçlanmamasına rağmen XRP düştüğünden beri 3 veya 4 katı yükseldi. Bu da XRP’nin ne kadar dirençli olduğunu gösterir.

Coinbase: SEC Bize Dava Açacağını Söyledi!

Yaklaşık 2 ay önce Coinbase blog yazısı üzerinden bir açıklama yaptı. Kendi Lend ürününün lansmanının en az ekim ayına kadar ertelenmesine yol açtı. Şirketin CLO’su (Baş Hukuk Görevlisi) Paul Grewal tarafından yazılan blog yazısının başlığı “SEC bizi Lend ürünü yüzünden dava etmek istediğini söyledi. Nedeni hakkında hiçbir fikrimiz yok.” oldu.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar