Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66742.99
-1.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3498.61
-0.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.2
-3.38%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.9
-0.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase’ten Büyük Çaplı Avrupa Açılımı!

Coinbase CEO’su Brian Armstrong bu hafta Londra ve Dublin’deki yetkililerle görüşerek şirketi Avrupa’ya doğru genişletmek istediğini belirtti.

Clock
Paylaş
Coinbase’ten Büyük Çaplı Avrupa Açılımı!

Coinbase, CEO’su Brian Armstrong’un bu hafta Londra ve Dublin’deki yetkililerle görüşerek şirketi Avrupa’ya doğru genişletmek istediğini belirtti. Şirketin bu atılımı piyasadaki düşüşe ve son dönemde sayısı hızla artan işten çıkarmalara rağmen gerçekleşti.

728×90 muhabbit - Coinbase'ten Büyük Çaplı Avrupa Açılımı!300x250 muhabbit - Coinbase'ten Büyük Çaplı Avrupa Açılımı!

Coinbase’in blog gönderilerinden biri, ABD’nin en büyük kripto para borsasının “Avrupa’daki varlığımızı güçlendirmek için uyumlu bir çaba göstermeyi” hedeflediğini söyleyerek girişimi doğruladı. 

Henüz Haziran 2022’de Coinbase, “uzun sürecek” bir kripto para kışına hazır olmak için iş gücünü %18 azaltacağını duyurmuştu. Diğer bir deyişle, şirket daha bir ay önce 1.100 çalışanı işten çıkardı. 

Şirket ayrıca, iptal edilmeyeceğine söz verdiği halde, çok sayıda iş teklifini iptal etmesi nedeniyle de eleştirildi. Coinbase daha sonra, çalışanların başka bir iş bulmasına yardımcı olmak için bir veri tabanı oluşturarak eleştirileri bertaraf etmeyi hedefledi.

“Piyasadaki gerilemeler sırasında, uluslararası genişlemeden uzak durmak başta çekici bir fikir gibi gözükebilir. Birleşik Krallık ve AB’ye ilk olarak 2015’teki ayı piyasası sırasında girmiştik ve bu girişim, o tarihten birkaç yıl sonraki boğa koşusu sırasında önemli ölçüde pozitif sonuç veren bir hamle olarak doğru karar verdiğimizin ispatı olmuştu. Dünya çapında genişleyerek kripto para ekonomisini büyütmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz.”

Coinbase CEO2 Muhabbit 1200x600 - Coinbase'ten Büyük Çaplı Avrupa Açılımı!
Coinbase CEO’su Brian Armstrong

Coinbase Gözünü Fransa ve Hollanda Gibi Ülkelere Dikti

San Francisco merkezli Coinbase’in halihazırda İngiltere, İrlanda ve Almanya’da ofisleri bulunuyor ancak Fransa, İtalya, İspanya ve Hollanda’ya ofisler açılması hedefleniyor.

İlginizi çekebilir: Coinbase, Popüler Blok Zincirinin Tokenı İçin Staking Hizmeti Başlattı!

Birleşik Krallık hükümeti Nisan 2022’de, stablecoinlerin “tanınmış bir ödeme şekli olarak” kullanıldığı bir “küresel kripto para varlık teknolojisi merkezi” olma planlarını duyurmuştu.

“Piyasalar her zaman dalgalı olsa dahi, geleceğin parlak olduğuna inanıyoruz. Bölgedeki müşterilerimiz ve ortaklarımızla birlikte bu geleceği inşa etmeye devam etmekten heyecan duyuyoruz.”

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar