Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69520.41
-2.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3759.8
2.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.5
0.82%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $615.9
2.80%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

CoinFLEX’ten 47 Milyon Dolarlık Kurtarma Planı!

Yakın zaman önce para çekme işlemlerini askıya alan CoinFLEX, içinde bulunduğu durumdan çıkmak için yeni yol haritası belirledi.

Clock
Paylaş
CoinFLEX’ten 47 Milyon Dolarlık Kurtarma Planı!

Kripto para piyasasında çalkantılı dönemler devam ederken, kripto para şirketleri de bu düşüşlerden payını aldı. Three Arrows Capital ve Celsius’un ardından kripto para borsası CoinFLEX de piyasa koşullarından olumsuz etkilendi. CoinFLEX borsası geçtiğimiz hafta yaptığı bir açıklamasında “aşırı düşüş eğilimindeki piyasa koşulları” sebebiyle tüm para çekme işlemlerini askıya aldığını kamuoyuna duyurmuştu.

728×90 muhabbit - CoinFLEX’ten 47 Milyon Dolarlık Kurtarma Planı!300x250 muhabbit - CoinFLEX’ten 47 Milyon Dolarlık Kurtarma Planı!

Genel açıklama ise 28 Haziran 2022 Salı günü geldi. CoinFLEX CEO’su Mark Lamb konuyla ilişkili olarak Twitter üzerinden şu açıklamalarda bulundu:

“Herkese merhaba, para çekme durumu hakkında bir şeyler duymayı beklediğinizi biliyorum. Sabrınız için teşekkür ederiz.”

Mark Lamb

CoinFLEX CEO’su Mark Lamb yapmış olduğu paylaşımda, Bloomberg üzerinden yaptığı açıklamalarının linkini paylaşıp takipçilerin detaylarını öğrenmelerini istedi. Mark Lamb Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarına da devam ederek, yeni token projesi ile beklenen sermaye toplandığı takdirde çekim işlemlerinin yeniden başlatılacağının altını çizdi.

CoinFLEX’in 47 Milyon Dolarlık Çözümü!

kripto paralar muhabbit 937x600 2 1200x600 - CoinFLEX’ten 47 Milyon Dolarlık Kurtarma Planı!
Kripto Para

Yakın zaman önce para çekme işlemlerini askıya alan CoinFLEX, içinde bulunduğu durumdan çıkmak için yeni yol haritası belirledi. CoinFLEX 47 milyon dolar toplayarak yüzde 20 getirisi olan yeni bir token çıkaracağını kamuoyuna duyurdu. Platformun yeni tokenının %20’lik getiri sağlamasının, yatırımcı için ilgi çekici olacağını düşünen CoinFLEX, böylelikle kısa süre içinde yeterli miktarda sermayeyi toplamayı hedefliyor.

Daha Fazla Bitcoin Haberleri İçin: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar