Muhabbit

CoinGate Kullanıcıları AVA İle Ödeme Yapabilecek!

Kripto para ticareti ve ödeme araçları oluşturma şirketi CoinGate kullanıcıları, Travala.com’un token’ı AVA ile ödeme yapabilecekler.

travala.com muhabbit

Kripto para ticareti ve ödeme araçları oluşturma şirketi CoinGate kullanıcıları, Travala.com’un token’ı AVA ile ödeme yapabilecekler.

Blockchain tabanlı teknolojileri kullanan ve AVA isminde bir token’ı bulunan seyahat acentası Travala.com, CoinGate ile anlaştı. 5.000’den fazla mağazada geçerli olmak üzere CoinGate kullanıcıları AVA’yı kullanarak ödeme yapabilecek,  SEPA banka havalesiyle cüzdanlarına transfer edebilecek. Ayrıca ödeme seçeneği olarak AVA kabul eden CoinGate mağazaları, Euro gibi fiat para birimlerine veya Bitcoin, Ethereum gibi diğer kripto paralarına dönüştürebilecek.

Mart ayının sonlarına doğru yeni CEO’su olarak Juan Otero’yu seçen Travala.com, yeniliklerle kripto para dünyasındaki macerasına devam ediyor. Daha önce Booking.com’da görev yapmış olan Otero’nun Travala.com’u ileriye taşımak için çalıştığı aşikâr. Son icraatı olan CoinGate anlaşması da bunu destekler niteliktedir. Ayrıca CEO Otero;

“AVA sahiplerinin artık sahip oldukları dijital token’ları tıpkı seyahat rezervasyonları gibi çeşitli ürün ve hizmetleri satın almak için çevrim içi olarak kullanabileceğini görmek tatmin edici bir duygu.”

Ayrıca bu anlaşma AVA’nın hizmet sınırlarının arttırılması anlamına da geliyor. Eskiden sadece şirket içinde sınırlı bir şekilde kullanılabiliyordu. CoinGate ile anlaşma sonucu artık AVA sadece şirket içinde değil dışında da satın alımlarda kullanılabilecek.

Özellikle turistlerin çok sık kullandığı ve dünyanın dört bir yanından kullanıcı kitlesi olan bir platform için bu hamle kripto para dünyası için de büyük önem arz ediyor. Kripto para kullanmanın kolaylığını gösteren bu gibi girişimler benimsenmenin de önünü açmaktadır.

Son Yazılar

Exit mobile version