Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69669.2
-2.03%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3764.23
2.11%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.53
0.80%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $618.2
3.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

CoinShares, Napoleon Satın Alımını Tamamladı!

Coinshares Napoleon şirketi satın alımı ile Avrupa’ya açılıyor.

Clock
Paylaş
CoinShares, Napoleon Satın Alımını Tamamladı!

CoinShares, Paris merkezli varlık yönetimi şirketi Napoleon’u satın alacağını açıklamıştı. Şirket, satın alma için, Napoleon’un lisans alması ön koşulunu koymuştu.

Napoleon şirketi ise Fransız düzenleyici Autorité des Marchés Financiers (AMF) tarafından verilen lisansı aldı. Şirket, düzenleyiciden Avrupa genelinde ürün ve hizmetleri pazarlamak için pasaport izni veren Alternatif Yatırım Fonu Yöneticisi (AIFM) lisansını aldı. AIFM lisansı, fonların kendilerini yetkilendirmiyor, sadece Avrupa içerisinde sınır ötesi pazarlama izni veriyor.

728×90 muhabbit - CoinShares, Napoleon Satın Alımını Tamamladı!300x250 muhabbit - CoinShares, Napoleon Satın Alımını Tamamladı!

Jersey merkezli CoinShares, Napoleon şirketini 2021 yılı sonunda 14.5 milyon dolara satın almak için anlaşmıştı. Ancak sözleşme şartlarındaki lisans koşulundan dolayı satın alma 28 Haziran 2022’ye kadar uzadı.

Avrupa’nın en büyük dijital varlık firması olduğunu iddia eden CoinShares, bu satın alma ile birlikte borsada işlem gören ürünlerini (ETP) Avrupa’da yatırım aracı kullanarak yeni kazanç kaynağı olarak kullanabilecek. Şirketin şu anda Ethereum ve Bitcoin destekli 2 ETP’si bulunuyor.

coinshare 1200x600 - CoinShares, Napoleon Satın Alımını Tamamladı!

CoinShares, 2022 birinci çeyrek kazanç raporunu 2022 Mayıs ayında açıklamıştı. Rapora göre önceki seneye göre şirketin kazancı %45 oranında düşüş gösterdi.

CoinShares Hakkında

CoinShares, güvenilir ortak ve müşteriler ile beraber çalışarak dijital varlık ekosistemini genişletmeyi görev edinmiş bir şirkettir. Ürünlerini müşterilerin ihtiyacına göre tasarladığının altını çizen şirket, çalışmalarında iletişim, saygı, sorumluluk ve güvenirlik değerlerine önem verdiğini açıkladı.

Daha Fazla Bitcoin Haberleri İçin: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar